Термінатор Кривенко – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Термінатор Кривенко – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 22

"Термінатор Кривенко"

ПоліТроль Антон Суслов:

– На черзі кандидат від Народного руху України – Кривенко Віктор Миколайович.

Батьківщина одного широкобрового радянського лідера – місто Кам’янське (колишнє Дніпродзержинське) – взимку 1982 року породила сьогоднішнього кандидата в президенти.

"Без освіти – нікуди", – подумав пан Віктор, і після закінчення школи біг освітній марафон з 1998 по 2008 роки, здобувши на ньому три спеціальності: фінанси, правознавство, державне управління. Це він вже в 1998 році почав готуватися до президентства? Ай молодець!

Будучи студентом, на початку 2000-их працював помічником генерального директора з економіки державного підприємства "Український державний інститут з проектування металургійних заводів". Цікаво, як багато людей починають свою кар’єру з таких посад?

З березня 2004 по вересень 2009 – спочатку помічник, а потім заступник генерального директора з розвитку та інновацій державного підприємства "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені Макарова" у тодішньому Дніпропетровську. Гм, був у нас уже один президент з Південмашу!

З лютого 2009 – заступник генерального директора Національного космічного агентства України. Це ж якщо його оберуть, у нас точно буде космодром!

Що ж стосується політичного шляху кандидата, то в далекому 2006 пан Віктор балотувався до Верховної ради за списком партії Віче, головою якої тоді була Інна Богословська.

У 2014 Віктор Миколайович пройшов до парламенту за списками Самопомочі. Але любов до марафонів, зокрема політичних, згодом змусила його долучитися до фракції БПП, а потім і взагалі – стати позафракційним.

З 2017 року Кривенко – голова партії "Народний рух України".

Подружжя Кривенків не дуже заможне. Мають чотири земельні ділянки, дачний будиночок біля Борисполя, три автомобілі та безоплатно проживають у чужій квартирі в Києві. І так само безоплатно користуються автомобілем родича.

Вдома у шухлядках Віктор Миколайович тримає 25 тис доларів, 200 тис гривень, 15 тис євро, а також чекає від когось повернення боргу в 50 тис доларів.

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– Хочеться охрестити цього кандидата як Віктор Термінатор Кривенко. Бо другий рядок його програми – "Народний рух повертається, що зробити українців по-справжньому незалежними". Згадується цитата з фільму Кемерона: "I’ll be back".

Переходячи до самої молодіжної політики, хочеться сказати, що її досить багато в програмі пана Кривенка. Зокрема, він пише, що буде створена сучасна система вищої та професійно-технічної підготовки, яка стане рушійною силою побудови нової економіки. Він продовжує тенденцію попередніх кандидатів, створення партії "За ПТУ". Мабуть, це скоро буде найбільша партія в Україні.

Також він пише, що необхідно забезпечити створення системи патріотичного виховання українських дітей та молоді, зокрема, через ПЛАСТ. Передаємо привіт нашій подрузі – керівниці Київського ПЛАСТу: чекай, скоро пан Кривенко приведе до тебе нових пластунів.

Також досить поширена ідея в програмі пана Кривенка щодо впровадження електронного врядування та переведення всіх державних реєстрів на блокчейн. Досить по-молодіжному і досить актуально, як на мене.

Так само пан Кривенко, як і багато інших кандидатів, пропонує різноманітне пільгове кредитування для молоді на житло. Але однією з відмінних рис саме цього кандидата є те, що він прямо згадує молодь Донбасу. І він пише, що в разі його обрання буде відбуватися створення умов для молоді, яка проживає на окупованих територіях, для отримання ними українських паспортів, навчання в Україні, працевлаштування, організації власного бізнесу. Насправді це дуже серйозно, і видно, що кандидат спілкувався з людьми, які там проживають і які дійсно дуже часто стикаються з такими буденними проблемами, аби стати повноцінною частиною українського правового поля.

Переходячи до загальноукраїнських цінностей, пан Кривенко пише, що українець свідомий, він є відповідальною людиною, він голосує на виборах, довіряючи не словам, а справам. Тож, дорогі українці, довіряйте справам!

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь.

Серія 2. Роман "Трансформер" Безсмертний.

Серія 3. "І мертвим, і живим, і ненародженим…" Ольги Богомолець

Серія 4. Інна Богословська та Срібна Україна

Серія 5. Віктор Бондар потребує відродження

Серія 6. У червоному кутку рингу Юрій Бойко

Серія 7. Влада народу і Олександра Ващенка

Серія 8. Толерантний Вілкул і ген гірника

Серія 9. Господар Габер з крилами

Серія 11. Чесний Гриценко і енергія сонця

Серія 12. Олександр Данилюк і 15 пенсіонерів

Серія 13. Піца, блокчейн, Дерев’янко

Серія 14. Добродомов ламає систему

Серія 15. Мир, порядок, Журавльов

Серія 16. Зеленський vs. Голобородько

Серія 17. Каплін на броньовичку

Серія 18. Міжгалактичний гетьман Кармазін

Серія 19. Вище неба з Іллею Кивою

Серія 20. "Фантазёр" Аркадій Корнацький

Серія 21. Патріотичні тести Кошулинського

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com

Останні новини
Якби ми повернули ЗАЕС і запустили 2-3 реактори в роботу, це повернуло б стабільність енергосистемі – Харченко
Якби ми повернули ЗАЕС і запустили 2-3 реактори в роботу, це повернуло б стабільність енергосистемі – Харченко
Як круто було у минулому: Гурт Pur:Pur видав англомовний сингл "Not in the Mood"
Як круто було у минулому: Гурт Pur:Pur видав англомовний сингл "Not in the Mood"
Лакійчук: Європейські партнери мають зрозуміти, що війна на сході континенту ― це їхня війна
Лакійчук: Європейські партнери мають зрозуміти, що війна на сході континенту ― це їхня війна
ANNEI: У мене вистачає сил поєднувати роботу на беквокалі та сольну кар'єру
ANNEI: У мене вистачає сил поєднувати роботу на беквокалі та сольну кар'єру
Велике полегшення: Мія Рамарі представила пісню "На самоті"
Велике полегшення: Мія Рамарі представила пісню "На самоті"
Новини по темі
Лакійчук: Європейські партнери мають зрозуміти, що війна на сході континенту ― це їхня війна
ЗСУ не дозволили окупантам скористатися "дверями" можливостей — Тимочко
Ніколи не відчувала упередженого ставлення через стать ― артилеристка Світлана Куриленко
"Вісь зла" має обмежені можливості надання снарядів Росії — Грабський
Завдяки саміту у Швейцарії Україна перехопила ініціативу в питаннях миру ― Олещук