Українське радіо

ПРОГРАМИ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО 

Українське радіоУкраїнське Радіо – найпопулярніша розмовна радіостанція України з найбільш розгалуженою мережею поширення сигналу. Найстарший мовник нашої країни та один з найстарших у світі. Це суспільно-політичний канал, основу якого становлять щогодинні інформаційні випуски, а також щоденні лінійні програми у прямому ефірі про політику, міжнародні відносини, економіку, соціальну сферу. Також в ефірі представлені пізнавальні, освітні, культурологічні, спортивні програми, що відповідають запитам слухачів незалежно від віку, статі, освітнього рівня. 

Українське Радіо входить до групи радіостанцій Суспільного мовлення, а отже незалежне від впливу будь-яких політичних чи фінансово-промислових груп. В ефірі Українського Радіо представлені позиції всіх парламентських депутатських фракцій, груп та об’єднань.

Головні щоденні програми – "Сьогодні. Зранку", "Сьогодні. Вдень", "Сьогодні. Ввечері" – створюють всебічну, виважену інформаційну картину дня. Головна мета – оперативно і правдиво доносити до слухача інформацію, ґрунтовно та об’єктивно аналізувати актуальні події та явища. А ексклюзивність та оперативність забезпечує власна розгалужена мережа обласних редакцій. 

Українське Радіо за майже 100 років мовлення здобуло довіру цілих поколінь слухачів, стало не просто мовником, а суспільною інституцією, що об’єднує слухачів на засадах патріотизму, шани до рідної культури, мови та поваги до свобод людини. 

Українське Радіо щороку проводить найбільший український флешмоб – Радіодиктант національної єдності, який вже понад 20 років об’єднує українців як всередині нашої країни, так і за кордоном. Щороку Українське радіо отримує десятки тисяч листів із диктантами від слухачів, а прослуховування та перегляди трансляції Радіодиктанту вимірюються сотнями тисяч. 

Контакти:

Телефон пресслужби Суспільного Мовлення: +38 (044) 294-97-30

Юрій Табаченко, виконавчий продюсер Українського Радіо, +38 (044) 239 62 24

Як слухати:

Українське Радіо слухати онлайн

Мережа Українського радіо