Роман "Трансформер" Безсмертний – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Роман "Трансформер" Безсмертний – "ПоліТроль" аналізує програми кандидатів у президенти

Радіо Промінь і Школа політичної аналітики Могилянки презентують радіосеріал "ПоліТроль". Молодіжну складову програм кандидатів у президенти аналізують через призму гумору та легкої сатири двоє політичних тролів.

Серія 2

"Роман Трансформер Безсмертний"

Режисер політичних студій Станіслав Шулімов:

– Роль молодого політика йому вже не личить, але і молодим президентом його не назвемо. Зате прізвище підходяще – Безсмертний Роман Петрович.

Лідер створеної у цьому році партії "Рух +380" або "Рух за довгий варіант телефонного номера".

Почесний президент університету юного кіровоградського орла.

Був народним депутатом з 2-ого по 5-е скликання. Уперше став депутатом у 28 років, тому, здавалося б, має знати про потреби молоді.

З 2010 року по 2011 рік Безсмертний працював послом України в Білорусі. Якщо стане президентом, то картопля в Україні точно буде хоч куди. Особливо враховуючи те, що наш герой ще й колишній член "Аграрної партії України".

Виступає за скасування мораторію на продаж землі.

Програма кандидата має назву маніфест "Про майбутнє". Ну хоч не Маніфест Комуністичної партії.

У разі його обрання нас чекає двопалатний парламент.

Також Безсмертний виступає за діалог між Україною та Росією заради урегулювання кризи на Сході та в Криму та реінтеграції цих територій без надання особливого статусу.

Безсмертний – ліберал. Виступає за невтручання держави в особисте життя, дотримання принципу "Моє тіло – моє діло". Звучить, як гасло для легалізації проституції.

Основне гасло – "Свобода. Людина. Праця".

В декларації вказано, що має трошки землі та два житлові будинки.

Одружений двічі. Має трьох дітей.

ПоліТроль Антон Суслов:

– Програма кандидата Безсмертного, як і всі програми, вкрай цікава. Можна сказати, що Роман не просто Безсмертний – він Роман "Трансформер" Безсмертний, тому що майже в кожному абзаці він пропонує перезаснувати державу.

Більше того, продовжується квест "А яка у вас Україна?", розпочатий нашим попереднім кандидатом. У пана Романа Україна "Велика". І ніякої іншої не може бути.

Про молодь він думає, але те, що він думає, мене, чесно кажучи, лякає. Цитата з його програми: "Кожна дитина, закінчуючи школу, має опанувати робітничу професію". Тобто якщо раптом ви вважаєте, що ваша дитина хоче бути істориком – нє-нє-нє. Вона має здобути робітничу професію.

З програми відчувається те, що пан Роман працює в університеті і щось таки знає про молодь. Тому у нього у програмі є пункт про легалізацію легких наркотиків. Дуже прогресивно, я б сказав.

На цьому він не закінчує. Він пропонує зробити криптовалюти легальним платіжним засобом. Тобто, швидше за все, він консультувався зі своїми студентами. Я вже уявляю цю письмову роботу: "До четверга мені, будь ласочка, на 4 сторіночки програму кандидата здайте".

Він пропонує діалог України з Росією і діалог з жителями окупованих територій, але не розписує, як саме. Тобто молодь Донбасу цілком може бути розчарована його пропозиціями. Але радує, що взагалі у програмах кандидатів фігурує якась молодь і якась орієнтація на наше прогресивне молоде покоління.

У попередніх серіях:

Серія 1. Геннадій Балашов та філософський камінь.

 

Радіосеріал "Політроль" проаналізує передвиборчі програми усіх 44-ох кандидатів у президенти України. Слухайте в ефірі Радіо Промінь по буднях о 9:40.

Фото Facebook.com