Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір
Інформаційно-музичний канал. Перша в Україні FM-радіостанція, яка пропонує слухачам прилучатись до розмови у прямому ефірі на актуальні теми політики, економіки, культурно-мистецького життя, знайомить із сучасною українською естрадою, а також з класикою, джазом та альтернативною музикою. Детальніша інформація та онлайн мовлення радіо "Промінь" - на сайті promin.fm

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО «Всесвітня служба радіомовлення України» знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою та румунською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Програма та прямий ефір 1 канал

0:00:05 Підсумкова інформаційно-аналітична програма. "Україна. Сьогодення" 0:35:00 "Пісенна фантазія". Т.Повалій 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Радіотеатр". Ю.Яновський, "Мистецтво" 1:30:00 "В обіймах імпровізації". Саксофоніст К.Гаррет 1:50:00 "Поетичні акварелі". 2:00:05 "Європейська телерадіомовна спілка". Радіо Німеччини 2:25:00 "Школа безпеки". Захворювання на туберкульоз в Україні. Профілактика, лікування 2:40:00 "Віч-на-віч з естрадою". Гурт "Піккардійська терція" 3:00:05 "Дзвінке перевесло". Хормейстер, педагог С.Павлюченко 3:20:00 "Енергозбереження для всіх". Викладання курсу енергозбереження у школі 3:30:00 "Громада". Українці Воронезької області в Росії 3:40:00 "Недільний трамвай". Творчість юної співачки з Луганська К.Розмислової 4:00:05 "Екслібрис". Книга І.Жиленко "Спогади" 4:15:00 "Поетичні акварелі" 4:20:00 "Пісня мого роду". Небесні світила та стихії в українських піснях 4:50:00 "Сім'я – фортеця моя". Виховання у дітей правильного ставлення до грошей 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Література до сніданку". Дж.Свіфт, "Мандри Гулівера" 5:30:05 Інформаційно-музичний блок 5:54:00 "Мить історії". Китайський політичний лідер Мао Цзедун 6:00:05 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:10:00 Православний календар 6:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 6:22:00 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:32:00 "Колос". Боротьба з несанкціонованою вирубкою лісу 6:45:02 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:55:02 Інформаційна програма 7:45:00 "Школяда". Національний конкурс шкільних газет 7:55:00 Продовження інформаційної програми 8:10:05 "Все є музика". Гурт "Бумбокс" 8:30:05 Ранкова інформаційна програма 9:00:05 Інформаційна програма 10:00:05 Новини 10:15:03 "Стартовий капітал". Робота з архівами 10:35:03 "Рідні наспіви". Гурт "ДахаБраха" 10:55:00 "Мить історії". Китайський політичний лідер Мао Цзедун 11:00:05 Новини 11:15:03 "Житейські будні". Чого хоче жінка 12:00:05 Інформаційна програма 12:37:00 "Літературні читання". Г.Тютюнник, "Тайна вечеря" 12:55:03 Православний календар 13:00:05 Новини 13:10:03 "Український вимір". Учасник програми – народний депутат України М.Томенко 14:00:05 Новини 14:10:03 "Добридень!". Заслужений артист України А.Кобзар 14:55:03 "Вони прославили Україну". Л.Остапенко 15:00:05 Новини 15:20:03 "Поезія". Д.Кубай 15:40:05 "Все є музика". Гурт "Бумбокс" 16:00:05 Новини 16:10:03 "АВС – або це, або інше". Музей М.Пирогова у Вінниці 16:35:03 "Музичні сходинки". Композитори, народжені в грудні 16:55:03 Православний календар 17:00:05 Новини 17:10:03 "Відкрита студія". Агросектор України як один з найбільш динамічно розвинених галузей вітчизняної економіки 18:00:05 Новини 18:10:02 "Літературні читання". Г.Тютюнник, "Тайна вечеря" 18:30:00 "Музичні перлини". Ф.Сінатра 18:55:00 "Якість життя". Як купити якісну червону ікру? 19:00:05 Інформаційно-аналітична програма 19:30:03 "Порядок денний". 19:55:03 "Мить історії". Китайський політичний лідер Мао Цзедун 20:00:05 Новини 20:10:03 "Рідні наспіви". Гурт "ДахаБраха" 20:30:05 "Автомобіль. Дорога. Ми". Автопідстави на дорогах, спричинені водіями 20:50:03 "Вечірня колисанка". "Сніжинка і сонечко", "Найледачіший в світі кіт" 21:00:05 Новини 21:15:03 "Золоті ворота". Прикраси для ялинки 21:30:03 "Жива надія" 21:55:00 "Домашня академія". Новорічний дизайн квартири 22:00:05 Підсумкова інформаційна програма 22:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 22:20:00 Підсумкова інформаційна програма 22:23:00 "Планета спорту" 22:30:03 "Світ театру". Яскраві події театрального життя 2011 року 22:50:03 "Вони прославили Україну". Л.Остапенко 23:00:05 Новини 23:10:03 "Наша пісня року". Парад переможців 23:30:03 Анонс 23:40:03 "Музика без слів". П.Чайковський 23:50:00 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Порядок денний". Соціальні пільги 0:20:00 "Музичні перлини". Ф.Сінатра 0:45:00 Урок мови 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Житейські будні". Чого хоче жінка 1:40:00 "АВС – або це, або інше". Музей М.Пирогова у Вінниці 2:00:05 "Український вимір". Учасник програми – народний депутат України М.Томенко 2:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 3:00:05 "Добридень!". Заслужений артист України А.Кобзар 3:45:00 Православний календар 3:50:00 Концерт 4:00:05 "Відкрита студія". Агросектор України як один з найбільш динамічно розвинених галузей вітчизняної економіки 4:40:00 "Планета спорту" 4:50:00 "Музика без слів". П.Чайковський 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Музичні сходинки". Композитори, народжені в грудні 5:30:05 Інформаційно-музичний блок 5:54:00 "Мить історії". Етимологія слова "Україна" 6:00:05 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:10:00 Православний календар 6:15:00 "Україна:Євро-2012". Новини 6:22:00 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:32:00 "Колос". Сільський "зелений" туризм 6:44:00 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:55:02 Інформаційна програма 7:45:00 "Школяда". Проект волинських школярів "Європейська ялинка" 7:55:00 Продовження інформаційної програми 8:10:05 "Все є музика". Співачка MAXIMA 8:30:05 Ранкова інформаційна програма 9:00:00 Інформаційна програма 10:00:05 Новини 10:15:03 "Стартовий капітал". Готелі для тварин 10:35:03 "Рідні наспіви". Хор ім.Г.Верьовки, тріо Мареничів, Т.Повалій 11:00:05 Новини 11:15:03 "Житейські будні". Фінансова "погода" на новорічні свята 12:00:05 Інформаційна програма 12:37:00 "Літературні читання". Б.Маламуд, "Перші сім літ" 12:55:03 Православний календар 13:00:05 Новини 13:10:03 "Український вимір". Джаз з О.Коганом 14:00:05 Новини 14:10:03 "Добридень!". Фольклорний ансамбль "Божичі" 14:55:03 "Вони прославили Україну". М.Грушевський 15:00:05 Новини 15:10:03 "Тема дня". Будівельна галузь 15:20:03 "Ми - українці". Брати-скульптори А.та П.Озюменки 15:25:00 "Якість життя". Червона ікра 15:40:05 "Все є музика". Співачка MAXIMA 16:00:05 Новини 16:10:03 "Твій друг - книга". Д.Родарі, "Планета Новорічних Ялинок" 16:35:03 "Старшокласник". Як подолати невпевненість у собі 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:10:03 "Відкрита студія". Місцеве самоврядування 18:00:05 Новини 18:10:02 "Літературні читання". Б.Маламуд, "Перші сім літ" 18:30:00 "Музичні перлини". Л.Бетховен, А.Вівальді, А.Кос-Анатольський, А.Хачатурян 18:55:03 "Прості речі". Оформлення подарунків 19:00:05 Інформаційно-аналітична програма 19:30:03 "Порядок денний". 19:55:03 "Мить історії". Етимологія слова "Україна" 20:00:05 Новини 20:10:03 "Рідні наспіви". Хор ім.Г.Верьовки, тріо Мареничів, Т.Повалій 20:40:03 "Банкір". Підсумки банківського року - 2011 20:50:03 "Вечірня колисанка". "Снігуронька" 21:00:05 Новини 21:15:03 "Про головне". Учасники програми - протоієрей М.Могильний та архімандрит Іоасаф 21:55:00 "Домашня академія". Новорічні страви 22:00:05 Підсумкова інформаційна програма 22:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 22:20:00 Підсумкова інформаційна програма 22:23:00 "Планета спорту" 22:40:03 "Святительське слово" 22:50:03 "Вони прославили Україну". М.Грушевський 23:00:05 Новини 23:10:03 "Наша пісня року". Парад переможців 23:30:03 Анонс 23:40:03 "Музика без слів". С.Франк, Квінтет 23:50:00 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Порядок денний". Молодіжне житлове будівництво 0:20:00 "Музичні перлини". Л.Бетховен, А.Вівальді, А.Кос-Анатольський 0:45:00 Урок мови 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Житейські будні". Фінансова "погода" на новорічні свята 1:40:00 "Твій друг - книга". Д.Родарі, "Планета Новорічних Ялинок" 2:00:05 "Український вимір". Джаз з О.Коганом 2:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 3:00:05 "Добридень!". Фольклорний ансамбль "Божичі" 3:45:00 Православний календар 3:50:00 Концерт 4:00:05 "Відкрита студія". Місцеве самоврядування 4:40:00 "Планета спорту" 4:50:00 "Музика без слів". С.Франк, Квінтет 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Старшокласник". Як подолати невпевненість у собі 5:30:05 Інформаційно-музичний блок 5:54:00 "Мить історії". Заснування Вестмінстерського абатства 6:10:00 Православний календар 6:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 6:32:00 "Колос". Новорічні подарунки для українських аграріїв 6:55:02 Інформаційна програма 7:45:00 "Школяда". Відкриття центральної ялинки у м. Бровари Київської області 7:55:00 Продовження інформаційної програми 8:10:00 "Все є музика". Група "Maroon 5" 8:30:05 Ранкова інформаційна програма 9:00:05 Інформаційна програма 10:00:05 Новини 10:15:03 "Стартовий капітал". Генеральні плани населених пунктів 10:35:03 "Рідні наспіви". Українські народні пісні у виконанні гурту "Бурдон" 10:55:00 "Мить історії" Заснування Вестмінстерського абатства 11:00:05 Новини 11:15:03 "Житейські будні". Психологія забобонів 12:00:05 Інформаційна програма 12:37:00 "Літературні читання". Б.Маламуд, "Перші сім літ" 12:55:03 Православний календар 13:00:05 Новини 13:10:03 "Український вимір". Ресторан у Києві, де їдять із зав'язаними очима 14:00:05 Новини 14:10:03 "Добридень". Гітарист-віртуоз М.Топчій 14:55:03 "Вони прославили Україну". М.Сядристий 15:00:05 Новини 15:10:03 "Ваше здоров'я". Вирішення проблеми йододефіциту на Чернігівщині 15:20:03 Концерт 15:30:03 "Поезія" Є.Плужник 15:40:05 "Все є музика". Група "Maroon 5" 16:00:05 Новини 16:10:03 "Малі таємниці великого світу". "Новорічна казка" 16:35:03 "Кольоровий світ". Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Я гордий тим, що українцем звуся" 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:10:03 "Відкрита студія" Політичний прогноз на 2012 рік 18:00:05 Новини 18:10:02 "Літературні читання". Б.Маламуд, "Перші сім літ" 18:30:00 "Музичні перлини". Поп-співачка Сертаб (Туреччина) 18:55:03 "Якість життя". Вибір якісної штучної ялинки 19:00:05 Інформаційно-аналітична програма 19:30:03 "Порядок денний". 19:55:03 "Мить історії" Заснування Вестмінстерського абатства 20:00:05 Новини 20:10:03 "Рідні наспіви" Українські народні пісні у виконанні гурту "Бурдон" 20:30:00 "Інтереси народу" 20:50:03 "Вечірня колисанка"."Зимова морква" 21:00:00 Новини 21:15:03 "Це- твоє життя" 21:30:03 "Детективна історія" А.Конан Дойль,"Таємниця Торського мосту" 21:55:03 "Домашня академія". Як організувати новорічне свято 22:00:05 Підсумкова інформаційна програма 22:15:00 "Україна: Євро-2012" 22:20:00 Підсумкова інформаційна програма 22:23:00 "Планета спорту" 22:30:00 "Крупний план". Письменник, заслужений діяч мистецтв України В.Шинкарук 22:50:03 "Вони прославили Україну". М.Сядристий 23:00:05 Новини 23:10:03 "Наша пісня року". Парад переможців 23:30:03 Анонс 23:40:03 "Музика без слів". С.Рахманінов, Елегія 23:50:00 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Порядок денний". Соціальний бюджет-2012 0:20:00 "Музичні перлини". Поп-співачка Сертаб (Туреччина) 0:45:00 Урок мови 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Малі таємниці великого світу". "Новорічна казка" 1:20:00 "Кольоровий світ". Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Я гордий тим, що українцем звуся" 1:45:00 "Планета спорту" 1:55:00 Православний календар 2:00:05 "Детективна історія". Артур Конан Дойль, "Таємниця Торського мосту" 2:20:00 "Крупний план". Письменник, заслужений діяч мистецтв України В.Шинкарук 2:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 3:00:05 "Добридень!". Гітарист-віртуоз М.Топчій 3:45:00 Православний календар 3:50:00 Концерт 4:00:05 "Відкрита студія". Політичний прогноз на 2012 рік 4:40:00 "Планета спорту" 4:50:00 "Музика без слів". С.Рахманінов, Елегія 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Літературні читання ". Б.Маламуд, "Перші сім літ" 5:30:05 Інформаційно-музичний блок 5:54:00 "Мить історії". Український етнограф Домінік Де Ля Фліз 6:00:05 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:10:00 Православний календар 6:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 6:22:00 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:32:00 "Колос". Безробіття в сільській місцевості 6:45:02 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:55:02 Інформаційна програма 7:45:00 "Школяда". Репортаж з приймальні Діда Мороза в Києві 7:55:00 Продовження інформаційної програми 8:10:05 "Все є музика". Джамала, Альоша, М.Ньютон 8:30:05 Ранкова інформаційна програма 9:00:00 Інформаційна програма 10:00:05 Новини 10:15:03 "Стартовий капітал". Видавництво книг 10:35:03 "Рідні наспіви". Ансамбль "Святовид" 10:55:00 "Мить історії". Український етнограф Домінік Де Ля Фліз 11:00:05 Новини 11:15:03 "Житейські будні". Гість студії – голова Київської облдержадміністрації А.Присяжнюк 12:00:05 Інформаційна програма 12:37:00 "Літературні читання". Г.Тютюнник, "Тайна вечеря" 12:55:03 Православний календар 13:00:05 Новини 13:10:03 "Український вимір". Здоровий спосіб життя і харчування 14:00:05 Новини 14:10:03 "Добридень!". І.Жиленко презентує власну книгу про літераторів-шістдесятників "Homo feriens" 14:55:03 "Вони прославили Україну". В.Лобановський 15:00:05 Новини 15:10:00 Концерт 15:20:03 Урок мови 15:25:00 "Якість життя". Як правильно обрати штучну ялинку 15:30:03 "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Безпека під час новорічних свят 15:40:05 "Все є музика". Джамала, Альоша, М.Ньютон 16:00:05 Новини 16:10:03 Радіосеріал. Л.Воронина, "Таємне товариство брехунів" 16:35:03 "Твій вибір". Професія – організатор культурно-масових заходів 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:10:03 "Відкрита студія". Якість автомобільних доріг 18:00:05 Новини 18:10:02 "Літературні читання". Г.Тютюнник, "Тайна вечеря" 18:30:00 "Музичні перлини". Оперети І.Кальмана 18:55:03 "Прості речі". Поради астролога на 2012 рік 19:00:05 Інформаційно-аналітична програма 19:30:03 "Порядок денний". 19:55:03 "Мить історії". Український етнограф Домінік Де ля Фліза 20:00:05 Новини 20:10:03 "Рідні наспіви". Ансамбль "Святовид" 20:30:05 "Віра. Надія. Любов" 20:45:03 "Ми - українці". Учасники програми – скульптори брати Озюменки 20:50:03 "Вечірня колисанка". "Мудрий розсуд" 21:00:05 Новини 21:15:03 "Депутатський тиждень" 22:00:05 Підсумкова інформаційна програма 22:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 22:20:00 Підсумкова інформаційна програма 22:23:00 "Планета спорту" 22:30:03 "Радіо "Воскресіння" 22:50:00 "Вони прославили Україну". В.Лобановський 23:00:05 Новини 23:10:03 "Наша пісня року". Парад переможців 23:30:03 Анонс 23:40:03 "Музика без слів". В.-А.Моцарт 23:50:00 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Порядок денний". Указ президента України "Про створення регуляторної політики" 0:20:00 "Музичні перлини". Українське танго 0:45:00 Урок мови 0:55:00 Анонс 1:00:05 Радіосеріал. Л.Воронина, "Таємне товариство брехунів" 1:20:00 "Твій вибір". Професія аніматора 1:45:00 "Планета спорту" 1:55:00 Православний календар 2:00:05 Радіо "Воскресіння" 2:20:00 "Ми - українці". Діти, позбавлені батьківського піклування 2:25:00 "Якість життя". Вибір дитячих підгузків 2:30:00 Концерт 2:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 3:00:05 "Добридень!". Різдвяний концерт ансамблю "Створюючи хвилі" 3:45:00 Православний календар 3:50:00 Концерт 4:00:05 "Рідні наспіви". Ансамбль "Козаки Поділля" 4:20:00 Урок мови 4:25:00 "Вони прославили Україну". С.Ганжа 4:30:00 Концерт 4:40:00 "Планета спорту" 4:50:00 "Музика без слів". Д.Букстехуде 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Літературні читання". В.Дрозд, "Білий кінь Шептало" 5:30:05 Інформаційно-музичний блок 5:54:00 "Мить історії". Інженер-артилерист О.Засядько 6:00:05 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:10:00 Православний календар 6:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 6:22:00 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:32:00 "Колос". Вплив органічних посівів на родючість грунтів 6:45:02 Продовження інформаційно-музичного блоку 6:55:02 Інформаційна програма 7:45:00 "Школяда". Дозвілля школярів на зимових канікулах 7:55:00 Продовження інформаційної програми 8:10:05 "Все є музика". Ж.-М. Жарр (Франція) 8:30:05 Ранкова інформаційна програма 9:00:05 Інформаційна програма 10:00:05 Новини 10:05:00 Трансляція пленарного засідання ВРУ 11:00:05 Новини 11:05:00 Трансляція пленарного засідання ВРУ 13:00:05 Новини 13:05:00 Трансляція пленарного засідання ВРУ 14:00:05 Новини 14:10:03 "Добридень!". Історія Київського інституту музики ім. Р.Глієра 14:55:03 "Вони прославили Україну". М.Амосов 15:00:05 Новини 15:10:03 "Ваше здоров'я". Вирішення проблеми йододефіциту на Чернігівщині 15:20:03 "Світ навколо нас". Кліматичний саміт ООН у Дурбані 15:30:03 "Урядові будні" 15:40:05 "Все є музика". Ж.-М. Жарр (Франція) 16:00:05 Новини 16:15:03 "Загадки мови". Мовні особливості офіційно-ділового стилю 16:35:03 "Старшокласник". Сутність дружби 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:10:03 "Відкрита студія". Радіоміст "Київ-Мінськ" 18:00:05 Новини 18:10:02 "Літературні читання". О'Генрі, "Мить перемоги" 18:30:03 "Музичні перлини". Й.Гайдн, “Різдвяна меса” 18:55:00 "Якість життя". Чіпси, сухарики 19:00:05 Інформаційно-аналітична програма 19:30:03 "Порядок денний". 19:55:03 "Мить історії". Інженер-артилерист О.Засядько 20:00:05 Новини 20:10:03 "Рідні наспіви". І.Борко 20:30:05 "Сім'я – фортеця моя". Розторопша плямиста 20:40:03 "Банкір". Фінансові ринки України 20:50:03 "Вечірня колисанка". "Розумна дружина " 21:00:05 Новини 21:15:03 "Православ'я в Україні" 21:35:03 "В саду і на городі". Поради до часу 21:55:00 "Домашня академія". Походження страв національної кухні 22:00:05 Підсумкова інформаційна програма 22:15:00 "Україна: Євро-2012". Новини 22:20:00 Продовження підсумкової інформаційної програми 22:23:00 "Планета спорту" 22:30:03 "Відвертість". 22:45:00 "Поетичні акварелі" 22:50:03 "Вони прославили Україну". М.Амосов 23:00:05 Новини 23:10:03 "Наша пісня року". Парад переможців 23:30:03 Анонс 23:40:03 "600 секунд джазу". Оркестр К.Бейсі 23:50:00 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Порядок денний". Держбюджет-2012 0:20:00 "Музичні перлини". Й.Гайдн, "Різдвяна меса" 0:45:00 Урок мови 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Загадки мови". Мовні особливості офіційно-ділового стилю 1:15:00 "Поетичні акварелі" 1:20:00 "Старшокласник". Сутність дружби 1:45:00 "Планета спорту" 1:55:00 Православний календар 2:00:05 "Рідні наспіви". І.Борко 2:20:00 "Світ навколо нас". Кліматичний саміт ООН у Дурбані 2:30:00 Концерт 2:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 3:00:05 "Добридень!". Історія Київського інституту музики ім. Р.Глієра 3:45:00 Православний календар 3:50:00 Концерт 4:00:05 "Відкрита студія". Радіоміст "Київ-Мінськ" 4:40:00 "Планета спорту" 4:50:00 "600 секунд джазу". Оркестр К.Бейсі 5:00:05 Анонс 5:05:00 "Літературні читання". О'Генрі, "Мить перемоги" 5:25:00 "Православ'я в Україні" 5:45:00 Концерт 6:00:05 Новини 6:07:00 Анонс 6:10:05 "Вранішнє мереживо". Ансамблі "Калина", "Дарничанка", "Червона калина" 6:30:05 "Колос". Ринок землі 6:55:03 "Прості речі". Домашні тварини лікують 7:00:05 Новини 7:07:00 "Меломанія". К.Пері, Р.Кредич, І.Білик 7:30:03 "Під контролем". Державна архівна справа 7:40:03 "Пісні, з якими ми росли". Лідер гурту "Тартак" С.Положинський 7:55:00 Православний календар 8:00:05 Новини 8:10:05 "Пісенна фантазія". А.Іванов 8:30:05 "Урядові будні" 8:40:03 "Школяда". Життя і творчість юних артистів з Київської гімназії №109 9:00:05 Новини 9:10:03 "Від суботи до суботи". Ф.Мустафаєв, А.Андрієвська, О.Гаврилюк 9:30:03 "Історія християнської церкви". Святий мученик Іустин Філософ 9:40:03 "Твоє право". Права покупців 10:00:05 Новини 10:07:00 Інформаційно-музична програма "Обрії" 11:00:05 Новини 11:07:00 Продовження інформаційно-музичної програми "Обрії" 12:00:05 Новини 12:07:00 Продовження інформаційно-музичної програми "Обрії" 13:00:05 Новини 13:07:00 Продовження інформаційно-музичної програми "Обрії" 14:00:05 "Чорним по білому". Мовна гра 15:00:05 Новини 15:07:00 "Ми-українці". Діти, позбавлені батьківського спілкування 15:20:03 "Сурма". Поетеса, громадська діячка З.Ружин 15:40:03 "Україна: Євро-2012". Новини 16:00:05 Новини 16:07:00 "Інтернет. Комп’ютер. Звук". Розвиток Інтернету та комп'ютерної техніки в Україні та світі 16:25:03 "Інтермецо". Україна культурологічна 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:15:03 "Батьківські збори". Житомирська спеціалізована школа для глухих дітей 17:30:03 "Голос надії" 17:45:05 "Кобзарський майдан". Р.Гриньків, Е. ді Меола 18:00:05 Новини 18:07:00 Анонс 18:10:02 "Слово". Топоніми 18:30:03 "Пісня мого роду". Сестри Горгішелі 19:00:05 Новини 19:07:00 "Тиждень" 19:30:00 "Історія християнської церкви". Святий мученик Іустин Філософ 19:40:03 "Пісенна фантазія". А.Іванов 20:00:05 Новини 20:07:00 "Вони прославили Україну". М.Амосов 20:10:03 "Лайв-імпровізація". Квартет Х.Мьоркенса (США) 20:35:03 "Людина і вічність" 20:50:00 "Вечірня колисанка". "Мрія Безпритульника" 21:00:05 Новини 21:07:00 "Радіотеатр". Аристофан, "Лісістрата" 22:00:05 Новини 22:07:00 "Вірю і знаю". Культурологічна програма 22:22:00 "Наша пісня року". Парад переможців 22:42:00 "Вечірній клуб актриси Лариси". Програма за листами слухачів 23:00:05 Новини 23:07:00 Анонс 23:10:03 "Планета спорту" 23:20:03 "Золотий камертон". Й.Гайдн, В.-А. Моцарт 23:45:03 Урок мови 23:50:03 Підсумкові новини ###day### 0:00:05 "Інтермецо". Україна культурологічна 0:30:00 "Меломанія". К.Пері, Р.Кредич, І.Білик 0:55:00 Анонс 1:00:05 "Батьківські збори". Житомирська спеціалізована школа для глухих дітей 1:15:00 "Поетичні акварелі" 1:20:00 Концерт 1:40:00 "Твоє право". Права покупців 2:00:05 "Радіотеатр". Аристофан, "Лісістрата" 2:55:00 Православний календар 3:00:05 "Лайв-імпровізація". Квартет Х.Мьоркенса (США) 3:20:00 "Україна: Євро-2012". Новини 3:40:00 "Наша пісня року". Парад переможців 4:00:05 "Кобзарський майдан". Р.Гриньків, Е. ді Меола 4:15:00 "Поетичні акварелі" 4:20:00 "Пісня мого роду". Сестри Горгішелі 4:50:00 "Планета спорту" 5:00:05 Анонс 5:05:00 Концерт 5:15:00 "Пісні, з якими ми росли". Лідер гурту "Тартак" С.Положинський 5:30:00 "Золотий камертон". Й.Гайдн, В.-А. Моцарт 6:00:05 Новини 6:07:00 Анонс 6:10:05 "Вранішнє мереживо". Буковинський ансамбль пісні і танцю,тріо Мареничів 6:30:05 "Колос". Земельний ринок України 6:55:03 "Прості речі". Правила користування газовими приладами 7:00:05 Новини 7:07:00 "Вставай, співай!". О.Тимошенко, гурти "Полюси", "Саранча" 7:30:03 "Гаряча тема". Китайське мистецтво фен-шуй 7:40:03 "Музичний прем’єр-експрес". Р.Калин, С.Вакарчук 7:55:03 Православний календар 8:00:05 Новини 8:07:00 Анонс 8:10:05 "Пісенна фантазія". Т.Повалій 8:30:05 "З глибини тисячоліть". Стародавня українська цивілізація 8:40:03 "Школяда". Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас учнів Київської школи №83 8:50:03 "Голос надії" 9:00:05 Новини 9:10:00 "Недільний трамвай". Творчість юної співачки з Луганська К.Розмислової 9:30:00 "Історія християнської церкви". Священномученик Іриней Ліонський 9:40:03 "Література до сніданку". Дж. Свіфт, "Мандри Гулівера" 10:00:05 Новини 10:07:00 Пряма трансляція урочистої Божої Служби з нагоди Різдва Христового з київського римо-католицького храму Св.Миколая 11:00:05 Новини 11:07:00 Підсумкова інформаційно-аналітична програма "Україна. Сьогодення" 11:40:03 "Сам собі...". Чим відрізняється мрія від мети 12:00:05 Новини 12:07:00 Анонс 12:10:03 "Концертний зал". Творчий вечір А.Демиденка 12:40:03 "Книжковий спалах". Поезія Д.Кубая 13:00:05 Новини 13:10:03 "Зелена планета". Фітотерапевт Н.Земна 13:20:03 "Енергозбереження для всіх". Викладання курсу енергозбереження у школі 13:30:03 "Громада". Українці Воронезької області в Росії 13:40:03 "Дзвінке перевесло". Хормейстер, педагог С.Павлюченко 14:00:05 "Недільна подорож". Туристична Україна 15:00:05 Новини 15:07:00 Анонс 15:12:00 "Вони прославили Україну". Г.Сковорода 15:20:03 "Благовіст". Православна Буковина 15:40:03 "Поетичні акварелі" 15:45:05 "Естрадний калейдоскоп". Ю.Рай, Д.Білан, Адель 16:00:05 Новини 16:15:00 "Будьмо ближче". Міграція 16:30:00 "Віч-на-віч з естрадою". Гурт "Піккардійська терція" 16:50:00 Анонс 16:55:00 Православний календар 17:00:05 Новини 17:15:03 "Школа безпеки". Захворювання на туберкульоз в Україні. Профілактика, лікування 17:30:05 "Радіотеатр". Ю. Яновський, "Мистецтво" 18:00:05 Новини 18:10:02 "Екслібрис". Книга І.Жиленко "Спогади" 18:25:00 Урок мови 18:30:03 "Пісня мого роду". Небесні світила та стихії в українських піснях 19:00:05 Новини 19:07:00 "Наша пісня року". Парад переможців 19:27:00 "Вони прославили Україну". Г.Сковорода 19:30:03 "Історія християнської церкви". Священномученик Іриней Ліонський 19:40:00 Анонс 19:45:03 Радіо "Воскресіння" 20:00:05 Новини 20:07:00 Урок мови 20:10:03 "З фондів УР". Й.-С.Бах 20:30:05 "Ваше здоров'я". Відкриття Липецької центральної районної лікарні на Харківщині 20:50:00 "Вечірня колисанка". "Рукавичка" 21:00:05 Новини 21:07:00 "Шукаю продюсера". М.Шпак, П.Дія, гурт "Навиворіт" 21:30:00 "Сторінки світової класики". Д.Ґолсуорсі, "Сага про Форсайтів" 21:50:00 "Сім'я – фортеця моя". Виховання у дітей правильного ставлення до грошей 22:00:05 Новини 22:07:00 "Вечірня розмова". Родинні конфлікти 22:30:03 "В обіймах імпровізації". Саксофоніст К.Гаррет 22:50:03 "Поезія". Б.Щавурський 23:00:00 Новини 23:07:00 Анонс 23:10:03 "Планета спорту" 23:20:03 "Європейська телерадіомовна спілка". Радіо Німеччини 23:45:03 Урок мови 23:50:03 Підсумкові новини

 

Прямий ефір 1 канал

 

Пропонуємо ознайомитися з розкладом передач 1 каналу НРКУ на сьогодні. Розклад складено за київським часом, який показує годинник праворуч.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект