Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Передачі з архіву

Українці за рік війни почали більше цікавитися історією своєї країни. Що вплинуло на зміну поглядів українців на історію, історичні постаті та події. Про популяризацію історії і дерусифікацію топонімів — брати Капранови.

Ведучі: Роман Коляда

Чи стане білорусь ядерною країною? Путін заявив про розміщення ядерної зброї в білорусі. Що за цим стоїть? Як на це мають відреагувати наші партнери на заході? Пояснює Олександр Коваленко, координатор групи "Інформаційний спротив".

 Україна виконала 72% зобов'язань за Угодою про асоціацію з ЄС. Бере участь Любов Акуленко, виконавча директорка ГО "Український центр європейської політики".

Поки відомий український скульптор служить у Національній гвардії, члени Британського Королівського товариства скульпторів демонструють його роботи у Лондоні. На зв'язку — Олесь Сидорук, солдат 25-ї бригади імені князя Аскольда, Національної гвардії України.

Ведучі: Галина Бабій

Харків-Герой: рік тому і в наші дні. Як мистецтво гуртувало людей у підземці, а нині надихає на відбудову міста? Гостя - Юлія Ніколаєвська, професорка Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Ведучі: Галина Бабій

Початок весни і самопочуття бізнесу. Гість програми — Сергій Шаповалов, аналітик фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.

Мільйон боєприпасів для України. Чи здатні нам їх дати? А також, що відомо про ситуацію з боєприпасами у Росії? Учасник програми — Олег Катков, головний редактор програм інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

У французькому місті Бордо функціонує українська школа для українських дітей, в тому числі переселенців. Розповідають вчителі та психологи цієї школи Юлія Борисенко та Анна Подлєсна.

Як представлена історія України ХХ століття в підручниках європейських країн, а саме: Польщі, Німеччини, Франції та Великої Британії. Гостя програми — Надія Коваль, завідувачка інформаційно-аналітичного відділу Українського інституту.

Майбутнє української політики — які запити в суспільстві? У студії — Олексій Антипович, директор соціологічної групи "Рейтинг".