Віталій Науменко
Віталій Науменко

За освітою журналіст.

На Українському Радіо Віталій працює з 1983-го року.  Займається здебільшого політичною журналістикою: брав участь в усіх президентських та парламентських кампаніях та завжди залишався відданим цінностям, які лежать в основі радіо — любов до слухача, відповідальність за слово в ефірі, професіоналізм.

Вважає, що нічого кращого і доступнішого за радіо людство на сьогодні не має і навряд чи матиме: "Вражаючий за доступністю, швидкістю реагування та аналізу подій комунікативний майданчик", — каже він. 

Надихається можливістю бути першими, повідомляючи про важливі події, та втерти носа колегам з того ж телебачення. Звісно, ретельно перевіривши інформацію.

Любить спорт, піші прогулянки, читання детективів та перегляд кіно.

Прийшов на роботу в Держтелерадіо УРСР у 1983 році. Одразу потрапив до Головної редакції інформації радіо — своєрідної кузні кадрів. Практично весь час роботи займається проблемами економіки, а з 1991-го року, від здобуття незалежності, — ще й  політичними питаннями. Висвітлював у прямому ефірі чимало значних для Української державності подій: перші візити в Україну президентів США Білла Клінтона, Росії Бориса Єльцина, Папи Римського Івана Павла Другого, усі президентські перегони.

Вважає, що радіо — наймобільніший, найдемократичніший засіб масової інформації.

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UAразом". Віталій Барабаш, голова Авдіївської міської військової адміністрації: ситуація в Авдіївці.

22.03.2023 07:09:35 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Одесі.

Марафон "Єдині новини #UAразом".

Марафон "Єдині новини #UAразом". Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Михайло Подоляк, радник керівника Офісу Президента України: візит прем'єр-міністра Японії в Україну./ Олексій Якубін, політолог, кандидат політичних наук: міжнародна політика./ Іван Ус, кандидат економічних наук, головний консультант Центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень: міжнародна підтримка./ Олег Гавриш, головний консультант кабінету Керівника Офісу Президента України: міжнародний кримінальний суд.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Іван Ступак, експерт Українського інституту майбутнього: міжнародна допомога; допомога партнерів./ Богдан Ференс, експерт з міжнародних питань: клуб диктаторів; на чиєму боці Китай?; міжнародна політика./ Олег Устенко, радник Президента України з економічних питань: банкопад в США; економічна політика.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Анна Лачихіна, радниця в Канадському парламенті: допомога ЗСУ; підтримка України./ Ігор Петренко, доктор політичних наук, експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна": міжнародна політика./ Юрій Верес, музикант, фотограф: воєнні світлини.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Сергій Братчук, речник Одеської ОВА: атака на Одещину./ Роман Єделєв, юрист-міжнародник, доцент кафедри міжнародного права КНУ імені Тараса Шевченка: країна-терорист; агресія росії./ Валентин Гладких, політолог: візит прем'єра Японії; міжнародна політика.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Засідання Верховної Ради України.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Засідання Верховної Ради України.