Олександр Куцак
Олександр Куцак

Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Інститут журналістики. 

Після навчання в університеті працював на телебаченні. Втім, радіо стало дуже цікавим і продуктивним для журналіста, який набув досвіду і зміг реалізувати свій творчий потенціал.

Вже в перший рік роботи на Українському Радіо отримав грамоту як радіоведучий від Нацради з питань телебачення і радіомовлення. І це не дивно, бо отриманий раніше досвід журналіста допоміг розкритися в радіопроєктах "На своїй землі", "Прості речі", "Український простір", "Український вимір" та інших.

З дитинства Олександр захоплюється фотографією: "Намагаюся фіксувати все, що зустрічається на шляху українського журналіста. Не скажу, що колись напишу про це книгу, але втратити свої спогади про зустріч із унікальними людьми та про події, які змінювали не лише нашу країну, а й світ, було б неправильно", — каже він.

Передачі з архіву Українського радіо

Дайджест подій в аграрному секторі.

Дайджест подій в аграрному секторі.

Розвиток агропереробної промисловості. Гість — Тарас Висоцький, в.о. міністра аграрної політики і продовольства України. 

Дайджест подій в аграрному секторі.

02.05.2024 11:35:00 Сьогодні. Зранку

Про розблокування українсько-польського кордону і про наслідки корупційних справ, пов'язаних з міністерством аграрної політики. Інтерв'ю з Тарасом Висоцьким, першим заступником міністра аграрної політики і продовольства.

25.04.2024 11:35:42 Сьогодні. Зранку

Какао на світовому ринку дорожчає, що будуть робити кондитери, чи будуть дорожчати їхні вироби? Гість — Олександр Балдинюк, президент галузевого об'єднання виробників кондитерських виробів України — Асоціації "Укркондпром".

Дайджест подій в аграрному секторі.

19.04.2024 11:35:24 Сьогодні. Зранку

Як збудувати нові логістичні ланцюги для української агропродукції в умовах війни? Гість — Тарас Висоцький, перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства.

Дайджест подій в аграрному секторі.

05.04.2024 11:35:00 Сьогодні. Вдень

Як змінилася роботу центру зайнятості за два роки війни. Гість — Денис Дармостук, директор Київського обласного центру зайнятості.