Владислав Красніцький
Владислав Красніцький

Закінчив КНУКіМ (за спеціальністю "Диктор і ведучий телепрограм"). 

Нині працює ведучим у структурі "Суспільного", на Українському Радіо. Від липня 2018 року вів проєкт "Ранковий формат", а з травня 2022 року доєднався до загального марафону. Досвід роботи на ТБ — 10 років. У 2012–2019 рр. — телеканал "Київ" (був ведучим програм різних форматів, зокрема ранкового шоу "Ранок по-київськи", суспільно-політичних ток-шоу, також був бренд-войсом, ведучим щотижневих інтерв’ю з очільником міста Віталієм Кличком). З березня 2019 до січня 2022 рр. — "4 канал" (ведучий розмовних студій на суспільно-політичну тематику "О порі" та випусків новин). 

"Пригадую себе маленьким хлопчиком: літні канікули, бабусина кухня, з радіоприймача лунає музика, а ще — такий гарний та впевнений голос диктора. Потім він же супроводжував мене і під час сніданків, збираючись до школи. Саме тоді я вперше подумав про магію радію, і про те, як би круто було опинитись по той бік мікрофона. Тому, коли прийшов час обирати радіостанцію, я жодної хвилини не сумнівався в тому, що це має бути саме Українське Радіо. І не помилився у своєму виборі. А нині в роботі найбільше надихають слова знайомих, які мешкають на тимчасово окупованих територіях й розповідають, що їм вдалось спіймати хвилю і почути українські новини", — каже він.

Серед захоплень — садівництво: Владислав любить спостерігати, як з маленької насінини з’являється неймовірна рослина. Заквітчаний балкон улітку — милує око не лише йому та його сім’ї, а й сусідам. Любить подорожувати: на авто об’їздив пів України. Після завершення війни неодмінно продовжить мандрівки.

Передачі з архіву

Початок весни і самопочуття бізнесу. Гість програми — Сергій Шаповалов, аналітик фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.

Мільйон боєприпасів для України. Чи здатні нам їх дати? А також, що відомо про ситуацію з боєприпасами у Росії? Учасник програми — Олег Катков, головний редактор програм інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Ігор Смілянський, генеральний директор АТ "Укрпошта": програму безоплатного обміну LED-ламп скоротили./ Дарія Марчак, перший заступник міністра соціальної політики — про черговий перерахунок пенсій.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

24.03.2023 16:39:52 Сьогодні. Вдень

Іспит на громадянство. З'явився текст постанови про примусову евакуацію дітей. Учасниця програми — Оксана Заболотна, аналітикиня Центру спільних дій.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Микола Давидюк, політолог: злочини рф; агресія рф.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Володимир Кудрицький, голова правління НЕК "Укренерго": наскільки полегшить енергетикам життя з завершенням опалювального сезону та які маємо енергетичні перспективи.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку — про доступність електронних рецептів та чи діятимуть паралельно і паперові.

Марафон "Єдині новини #UАразом".