Мобільний додаток

Адміністрація Порошенка офіційно анонсувала його візит на НСК "Олімпійський" 14 квітня

13.04.2019 р., 13:29

В адміністрації президента Петра Порошенка офіційно анонсували його візит на НСК "Олімпійський".

Зазначається, що 14 квітня Петро Порошенко прибуде на стадіон для участі у дебатах перед другим туром президентських виборів.

"У неділю, 14 квітня о 14:00 Президент України Петро Порошенко відвідає НСК "Олімпійський", — йдеться у повідомленні.

Читайте такожСліпачук: поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

Зазначимо, що 11 квітня Петро Порошенко неочікувано з’явився на телеканалі "1+1" у ток-шоу "Право на владу". Як пояснив сам Порошенко, він приїхав на програму, аби запросити на дебати свого опонента Володимира Зеленського. Під час програми між кандидатами відбулась розмова у телефонному режимі. Петро Порошенко сказав, що чекатиме Володимира Зеленського на стадіоні 14 квітня, проте той категорично заявив, що дебати відбудуться саме на "Олімпійському" 19 квітня.

Читайте також: Дискусія на НСК "Олімпійський" — це політичне шоу і виборча агітація кожного з кандидатів — Євген Бистрицький

Нагадаємо, днями у штабі Петра Порошенка заявили, що чекають на кандидата у президенти Володимира Зеленського на "Олімпійському" 14 квітня о 14:14. Також Петро Порошенко заявив про готовність брати участь у дебатах у студії Суспільного. Натомість Володимир Зеленський пропонує провести дебати з Петром Порошенком 19 квітня у режимі телемосту. Керівник штабу кандидата Іван Баканов заявив, що 19 квітня під час дебатів Петро Порошенко може бути у студії Суспільного, а Володимир Зеленський на "Олімпійському". За словами Баканова, їхній кандидат не хоче приходити у студію телеканалу, бо на стадіоні "більш відкрита атмосфера".

 Фото — Микола Лазеренко, president.gov.ua

Адміністрація Порошенка офіційно анонсувала його візит на НСК "Олімпійський" 14 квітня

Новини по темі