Мобільний додаток

Порошенко чекатиме Зеленського на Олімпійському 14 квітня о 14:14

10.04.2019 р., 17:12

Кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що чекатиме на Володимира Зеленського для дебатів на стадіоні НСК "Олімпійський" 14 квітня, а ввечері 19 квітня піде на офіційні дебати, які відбудуться на Суспільному.

Про це на брифінгу cказав речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв, повідомляє Українська правда.

"Закон передбачає обов’язковість дебатів на Суспільному телебаченні в останню п’ятницю. Тому 19 квітня о 20:00 Порошенко повинен прибути на Суспільне. І він там точно буде, тому що участі у таких дебатах у другому турі чітко вимагає закон "Про вибори президента України", – сказав він.

На цю тему — Зураб Аласанія і Тетяна Сліпачук оголосили умови та вартість теледебатів на Суспільному

Медведєв також додав, що Петро Порошенко прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня на НСК "Олімпійський".

"Петро Порошенко так само прибуде на дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня о 14 годині 14 хвилин на НСК "Олімпійський". Порошенко також готовий і в інший день, можливо, і 19-го числа, прибути на дебати на стадіоні, як пропонує Зеленський. Але запрошення Зеленського не має збігатися в часі з тим часом, у який закон вимагає від кандидатів бути на дебатах на "Суспільному телебаченні", – додав речник штабу Порошенка. 

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що чекає на опонента на "Олімпійському" 14 квітня, у неділю. Володимир Зеленський заявив, що чекатиме там на Порошенка 19 квітня. Вчора Петро Порошенко підтвердив участь у дебатах на Суспільному.

Порошенко чекатиме Зеленського на Олімпійському 14 квітня о 14:14

Новини по темі