Мобільний додаток

Шкільне меню потребує великої реформи ─ дитячий дієтолог

20.01.2019 р., 12:56

Шкільне меню потребує великої реформи, переконана сімейний та дитячий дієтолог Юлія Трофімчук. Про це вона розповіла в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат".

Ведучий:

Владислав Красніцький

"Шкільне меню потребує дуже великої реформи. Мені подобається та позиція Євгена Клопотенка, який пропонує за ту ж саму ціну нагодувати дітей по-іншому, змінити підхід. У лютому він обіцяє новий рецептурний збірник на 30 рецептів, які можуть брати будь-які школи для того, щоб впровадити у своє меню", ─ зазначилаЮлія Трофімчук.

Дієтолог зауважила, що харчування у школах наразі не є достатньо смачним та корисним.

"Як мама першокласниці, я знаю, як годують дітей у школі. Це білий хліб, солодощі та булочки в буфетах. Це і відсутність фруктів, оскільки дітям їх дають один чи два рази на тиждень. Слід зауважити, що також немає сезонних овочів та фруктів. Окрім того, присутній цукор у чаї, какао та компотах. Несмачні макарони та котлети діти не хочуть їсти. Сосиски ─ це некорисний продукт, а ними також годують дітей", ─ сказала вона.

Нагадаємо, кухар Євген Клопотенко розробив 110 нових рецептів для шкільних їдалень. На своїй фейсбук-сторінці він опублікував відповідний висновок Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Прослухати повну версію. 

Новини по темі