Мобільний додаток

В МВС розповіли про заходи безпеки під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві

23.05.2018 р., 14:25

Під час проведення футбольного матчу в столиці українські правоохоронці будуть працювати спільно з європейськими спеціалістами з безпеки.

Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат України, член колегії МВС Антон Геращенко, - передає кореспондент УНН.

"Національна гвардія, СБУ, прикордонники працюють вже два тижні над підвищенням контролю безпеки. Ми працюємо як над тим щоб не допустити зіткнень між уболівальниками, так і над виявленням інших осіб, які б хотіли використати це спортивне свято в диверсійно-терористичних цілях. Сам стадіон буде знаходитись під потрійним кільцем охорони, використовуються сучасні технології, приїжджають європейські спеціалісти з безпеки, які надаватимуть допомогу у перевірці осіб, що йдуть на футбол", - повідомив А.Геращенко.

Крім того, він додав, що буде обмежено в’їзд великогабаритного транспорту в центр Києва, крім того, зміняться маршрути громадського транспорту, також під час проведення матчу будуть зариті деякі станції метро.

"Це робиться, щоб не було умов для скупчення людей", - резюмував А.Геращенко.

Нагадаємо, представники терористичної організації “Ісламська Держава” на своїх Telegram-каналах закликають влаштувати теракти під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

В МВС розповіли про заходи безпеки під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві

Новини по темі