Мобільний додаток

Сакуровий бум почався на Закарпатті

17.04.2018 р., 19:00

З пишним цвітінням японської вишні в Закарпатті стартувала сакуроманія: соцмережі порожевіли – усі масово виставляють селфі та пейзажні фото з сакурами із Закарпаття. Міста ж розпочали марафон під умовною назвою "У кого більше сакур" – майже усі міськради публікують новини з переліком вулиць, де квітують японські вишні.


Про це розповідає Укрінформ.

Активісти туризму створюють мапи сакур. Наразі такі є в Ужгороді та Мукачеві, де червоними крапочками позначені локації з рожевими деревами. В Мукачеві додумалися навіть прилаштувати біля одного з дерев відеокамеру, аби за цвітінням можна було спостерігати онлайн. Словом, кожне місто на Закарпатті прагне виглядати "найсакуровішим".

На фоні цього неприємним видається сакуровий скандал в Ужгороді: минулої осені в історичному районі міста "зеленбудівці" вирізали, попри протести місцевих, найстаріші сакури, посаджені чехами в минулому столітті, – як аварійні. Нові посадили тут же й одразу, але вони, звісно ж, іще не мають привабливого вигляду, зате в цьому районі тепер є "дірки" і нема туристів, а ці вулиці були раніше найкращими історичними сакура-локаціями.

Через це деякі експерти цьогоріч не радять туристам Ужгород як місто сакур, натомість першим сакуровим містом називають Мукачево.

Пік цвітіння сакур розпочнеться за два-три дні, прогнозують в області, відтак, відвідати Закарпаття із цією метою експерти радять у найближчі вихідні – 21-22 квітня.

Сакуровий бум почався на Закарпатті

Новини по темі