Мобільний додаток

Після атестації звільнено 5 тисяч міліціонерів із 70 тисяч

4.04.2018 р., 11:47

Із 70 тисяч міліціонерів, які проходили атестацію, понад 5 тисяч звільнено і майже стільки ж понижено на посаді, відкрито близько 4 тисяч кримінальних справ.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв'ю Ліга.net.

"Вперше МВС не приховує такі факти. З 70 тисяч міліціонерів, які проходили атестацію, звільнено 5257, ще майже стільки ж понижено на посаді. Новий Департамент внутрішньої безпеки за два роки роботи оформив майже 4 тисячі кримінальних справ, близько тисячі вже направлено до суду", - сказав він.

Аваков вважає, що з такою інтенсивністю кадровий процес очищення в МВС триватиме  ще рік-два, а тоді ситуація має істотно змінитися.

"І з такою інтенсивністю процес триватиме, я думаю, ще рік-два, потім, сподіваюся, піде на спад. Бездоганної поліції немає ніде у світі - це теж потрібно розуміти", - сказав він.

При цьому Аваков заявив, що прагне не до створення бездоганної поліції, а до поліції надійної, тієї, якій довірятимуть у суспільстві, а тому йому "неприємні безпідставні наскоки на структуру МВС, що змінюється".

На його думку, реформа поліції закінчиться тоді, коли закінчиться реформа суспільства. "Коли молода людина, яка почала з патрульної поліції, пройшовши всі кар'єрні сходи знизу доверху, стане шефом поліції. Ось тоді я скажу, що кадрова система заробила і черговий етап реформи - один із найскладніших - завершено", - зазначив Аваков.

Він наголосив, що не знає, скільки часу має пройти для завершення реформи, але впевнений, що з кожним роком українське суспільство "відчуватиме зміни якості роботи поліції".

Новини по темі