war

Альянс "колишніх": чи об'єднаються Разумков і Аваков проти Зеленського?

8.11.2021 р., 18:21

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, якого чотири місяці тому відправили у відставку, дав перше інтерв’ю і розповів про причини звільнення і своє політичне майбутнє. Аваков дав зрозуміти, що планує повертатися у велику політику з новим проєктом. Про приховані меседжі в інтерв’ю колишнього міністра розповів в ефірі Українського радіо політтехнолог Олексій Голобуцький.

Програма:
Ведучі:

Про можливий новий проєкт Авакова

Парламентські вибори в Україні відбудуться через два роки. Історія показує, що більшість партій створюються під конкретні вибори. Арсен Аваков, ймовірно, планує не просто очолити міністерство, а обійняти вищу посаду, зокрема прем’єр-міністра. Для цього йому потрібно не просто стати депутатом Верховної Ради, а бути медіатором політичного проєкту. Оскільки Аваков має серйозний антирейтинг, його власну партію буде важко "розкрутити". Натомість зробити проєкт під Разумкова чи когось іншого з Аваковим це реальне завдання.

Аваков виступає ньюз-мейкером, розуміє, що за 7 років у міністерстві внутрішніх справ в нього накопичилося чимало інформації. Він має важливий досвід, бо був чи не єдиним урядовцем не з команди Зеленського, тому може стати тараном і криголамом з остаточного пробиття рейтингу нинішньої влади. Водночас, хоча Аваков і критикує владу у непрофесійності, однак в українців дуже знизилися критерії критичності до влади, навіть гучні звинувачення у більшості людей не викликають шок.

Читайте також: "Лобіст": журналіст "Схем" про те, як заступник секретаря РНБО Демченко просував "харківські угоди"

В інтерв’ю Аваков назвав Дмитра Разумкова, Володимира Гройсмана, Арсенія Яценюка, Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Ігоря Смешка як можливих партнерів нового проєкту.

На думку Олексія Голобуцького, Аваков хоче стати медіатором центристського проекту, можливо, це навіть буде не один політичний проект, а декілька політичних партій. Арсен Аваков хоче залишатися у політичному процесі і має серйозні амбіції, а чи вдасться йому втілити їх у життя покаже час. 

Фото: pravda.com

Альянс "колишніх": чи об'єднаються Разумков і Аваков проти Зеленського?

Новини по темі