Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Біля берегів Італії врятували понад тисячу мігрантів

23.11.2017 р., 09:50

У Середземному морі біля берегів Італії врятовано за добу майже 1,1 тисячу мігрантів.

Допомогу надано в рамках 11 рятувальних операцій, в яких взяли участь судна італійської берегової охорони, ВМС Італії, військово-морської міграційної місії Євросоюзу в Середземномор'ї "EunavforMed" і неурядових організацій, інформує РІА Новости.

"Врятовані мігранти намагалися перетнути Середземне море і потрапити до Європи на 10 надувних суднах і маленькому дерев'яному човні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Європа переживає найсерйознішу з часів Другої світової війни міграційну кризу, викликану насамперед низкою збройних конфліктів і гострими економічними проблемами в країнах Африки і Близького Сходу.

Міжнародна організація з міграції (IOM) повідомила, що кількість мігрантів, які прибули з початку цього року морським шляхом до Європи, вже перевищила 100 тисяч осіб. Майже 85% з них прибули до Італії.

У другій половині року завдяки зусиллям італійської влади намітилося помітне зменшення кількості мігрантів, що прибувають морем на Апенніни. За даними МВС Італії, в жовтні цей показник знизився майже на 80%.

Біля берегів Італії врятували понад тисячу мігрантів

Новини по темі