Обирай пісні. Визначай переможця

Аваков закликав чіткіше прописати надання й позбавлення громадянства

1.08.2017 р., 10:48

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконаний у необхідності внесення змін в українське громадянство щодо надання й позбавлення громадянства.  

Про це він повідомив у "Facebook".

"Переконаний, що восени, з початком роботи парламенту потрібно негайно вносити коригування в українське законодавство - чіткіше, твердіше й недвозначніше прописавши процедури надання й позбавлення громадянства, непохитні права громадян України - незалежно від будь-чиєї волі у самій Україні та за її межами", - написав Аваков. Він нагадав, що Росія оголосила про спрощену процедуру отримання громадянства для українців. "Якщо після трьох років війни, смертей і брехні, принесених Росією українцям, - все ще залишається той простак, який нехай навіть говорить не так, як я, на слобожанському українському суржику, а на чистому лінгвістичному російському, - і він хоче возз'єднатися з "матінкою Росією" - нехай! Терміново нехай бере собі російський паспорт! Тільки наше українське громадянство з такого роду вчинком сумісно бути не повинно. Ніяк", - наголосив міністр.
   
Раніше повідомлялося, що Російська Держдума прийняла поправки до закону з питань громадянства, серед яких, - спрощене громадянство РФ для українців.

Аваков закликав чіткіше прописати надання й позбавлення громадянства

Новини по темі