Мобільний додаток

Леся Воронина

Леся Воронина

Народилася в Києві, закінчила КНУ імені Тараса Шевченка, за освітою філолог.

Письменниця, перекладачка, журналістка, член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

З 1992 до 2006 – головний редактор дитячого журналу "Соняшник". Авторка дитячих книжок, серед яких: "Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру", "Таємне Товариство Боягузів", "Таємне Товариство Брехунів", "Таємне Товариство Ботанів", "Таємне Товариство Близнюків", "Прибулець з Країни нямликів", "Нямлик і балакуча квіточка", "Слон на ім’я "Ґудзик", "Таємниця Пурпурової планети", "Пригоди голубого папуги" та інші.

Лауреатка та переможниця численних міжнародних та вітчизняних літературних премій. Повість "Таємне Товариство Боягузів" включено до шкільної програми з літератури. Захоплюється далекими мандрівками, авторка тревелога "У пошуках Оґопоґо".

Наступні передачі

  • 17.11.2019 12:22:00
    - Культура

    Як письменнику, котрий написав свою першу книжку "пробитися" до читача? Про це знає співзасновниця Літературної агенції OVO Вікторія Малуха.

  • 19.11.2019 12:07:07
    - Культура

    З лауреатом премії ім.Леся Танюка 2019 Олексієм Сінченком згадуватимемо шістдесятників. Тих, чиї твори сьогодні вивчають у школі, та майже забутих, відомих лише жменці фахівців

Минулі передачі