Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Роман Коляда

Роман Коляда
Народився у 1976 році у місті Києві.
 
До 1992 року жив і навчався у благословенному селі Коржі Баришівського району Київської області, за той час встиг закінчити загальноосвітню і музичну школи.
 
У 1992 році вступив до Київської консерваторії, щоб студіювати музикознавство. Доки тривали студії, незчувся, як у 1997 закінчив Національну музичну Академію імені П.І.Чайковського. Куди, при цьому поділася консерваторія, так досі і не зрозумів.
 
У 1995-96 роках, ще студентом попрацював на УТ-1. Коли на телебаченні перестали платити зарплату, а у консерваторії попередили, що є шанс "завалити" диплом, у медіа-кар’єрі було зроблено перерву. 
 
У 1997 році уклав два важливих союзи. Почалося життя у шлюбі і почалася робота на радіо. І те й інше триває досі. Дай Боже, щоб так і надалі.
 
У 2000-х, окрім численних радіо-опусів, видав два альбоми авторської фортепіанної музики та дві збірки віршів. У медіа-сфері було помічено на студії "Майдан" радіо "Голос Києва", "Радіо-Ера" FM, телеканалі "ТЕТ", в газеті "Ізвєстія в Україні", колумністом якої він є і до сьогодні. 
 
Кінець першого і початок нового десятиліття ХХІ століття ознаменувався  рукоположенням в сан диякона.

Минулі передачі

 • 23.05.2018 14:08:02
  - Перший канал
  Ведучі:

  “Справа Стешенка”: чому Росія “шиє” справу про тероризм лідерам Меджлісу? Коментує член Меджлісу кримськотатарського народу Іскандер Барієв.

 • 23.05.2018 13:11:57
  - Перший канал
  Ведучі:

  Ввезення в Україну автомобілів з іноземними номерами. Євробляхи - чи можна вирішити питання швидко, остаточно і без гучних конфліктів та явного криміналу? Гість студії - член правління Спілки автомобілістів України Петро Козак.

 • 22.05.2018 14:29:58
  - Перший канал
  Ведучі:

  Як написати ЗНО на двісті балів? Стартує ЗНО-2018. 

 • 22.05.2018 14:08:07
  - Перший канал
  Ведучі:

  Футбольний турнір для дітей з особливими потребами: як дітям з інтернатів допомогти зрозуміти почуття успіху.

 • 22.05.2018 13:12:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  В Україні народився новий напрям — аерофонія! Вам здається, що музика схожа на ревіння авіадвигуна? Вам не здається! Чи може літак бути хедлайнером фестивалю? Не може, а вже є! Про свідомий вихід за межі усталених творчих стереотипів, про балет з роботами, про творчі колективи, які братимуть участь у цьому дійстві розкаже арт-директор фестивалю композитор Ілля Разумейко.

 • 21.05.2018 14:29:59
  - Перший канал
  Ведучі:

  Культура як складова розвитку Карпатського регіону. Що таке зелений тариф? Яке значення мають сонячна та гідроенергетика для порятунку Карпатських лісів? На запитання відповідатиме економіст, член наглядової ради Аспен Інституту Лілія Млінарич.

 • 21.05.2018 14:08:04
  - Перший канал
  Ведучі:

  Київ в очікуванні «великого футболу». Як працюють служби охорони та правопорядку, зокрема, контролюють наявність вогнепальної зброї, гранат у населення? Чи почуватимуться гості столиці, які масово приїжджають на матч, у повній безпеці? Спробуємо проаналізувати ситуацію разом із журналістом-криміналістом Олегом Єльцовим.

  У  середній школі  Миколаєва рятувальники евакуювали 400 дітей через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом. Наразі спеціалістами проведено відповідні заміри. Про те,  як тривають роботи з обстеження будівлі школи  -  журналіст Миколаївської філії Суспільного Андрій Тюренков.

 • 21.05.2018 13:12:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Наскільки ефективна соціалізація особливих дітей, зокрема з синдромом Дауна та з розладами зі спектру аутизму завдяки мистецтву. Якщо така методика виявиться ефективною, чи може вона бути  державною програмою? Чому досі така робота залишиться справою ентузіастів? Учасники програми: один із ініціаторів проекту з соціалізації особливих дітей через мистецтво "Дует з зіркою", директор школи джазового та естрадного мистецтв Петро Полтарєв; співачка, одна з учасниць проекту Scarlett Євгенія Данилова; директор ГО "Школа-сходинки" для дітей з аутизмом Наталія Андрєєва.

 • 18.05.2018 14:35:01
  - Перший канал
  Ведучі:

  Річниця депортації кримських татар. У студії Українського радіо – історик Гульнара Абдула.

 • 18.05.2018 14:08:07
  - Перший канал
  Ведучі:

  Плюси та мінуси закону про трансплантацію зважимо з співзасновницею ГО «Гемодіаліз-Київ» Ольгою Кравченко.

  Дев′ятнадцятого травня у селі Трихати, що на Миколаївщині, стартує фестиваль повітряних зміїв. Докладніше - журналіст Миколаївської філії Суспільного Світлана Вовк.