Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву
25.09.2023 13:35:24 Сьогодні. Вдень

1 жовтня відбудеться Нацвідбір Дитячого Євробачення, обрано жюрі, чому не обійшлося без скандалу з обрання членів жюрі, хто йде на відбір. Гості: Оксана Скибінська, голова делегації України на Євробаченні та Ігор Кондратюк, член журі Нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2023", телеведучий, продюсер.

25.09.2023 13:07:17 Сьогодні. Вдень

На Одещині рожеві фламінго вперше вивели пташенят. Чому це унікальна подія? Гість — Іван Русєв, доктор біологічних наук, керівник науково-дослідницького відділу парку "Тузлівські лимани".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Петро Черник, військовий експерт, полковник запасу ЗСУ: ситуація на фронті./ Костянтин Денисов, боєць "Легіону Свободи": ситуація на Запорізькому напрямку.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

25.09.2023 11:07:13 Сьогодні. Вдень

У Міністерстві цифрової трансформації анонсують запуск пілотної версії технології 5G вже наступного року. Які переваги цієї технології і як може змінитися якість зв'язку. Гість — Роман Хімич, експерт ринку телекомунікацій.

25.09.2023 09:38:47 Сьогодні. Зранку

Що таке шрінкфляція і наскільки це явище поширене в Україні. Які ще способи прихованого підвищення цін зараз використовують виробники і чи можна з цим боротися? Чи можна це вважати порушення прав споживачів? Як захистити свої права під час війни. Гостя — Олена Сидоренко, професорка кафедри товарознавства управління безпечністю та якістю Державного торговельно-економічного університету.

25.09.2023 09:18:08 Сьогодні. Зранку

Як себе поводити і правильно кликати на допомогу, якщо опинився під завалами. На зв'язку — Артур Моркотенко, заступник начальника Спеціалізованого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у м. Києві.                          

25.09.2023 09:10:00 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Миколаєві.

25.09.2023 08:37:23 Сьогодні. Зранку

Як підготувати оселю до опалювального сезону. Чи доцільно робити енергоаудит і в яких випадках. Які додаткові джерела тепла варто підготувати. Гість — Вадим Литвин, голова Асоціації енергоаудиторів України.

25.09.2023 08:07:17 Сьогодні. Зранку

Спільне виробництво зброї, новий пакет допомоги, але без ATACMS. З якою військовою допомогою Зеленський повернувся після візиту до Америки — Олександр Краєв, експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма".