Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву
24.03.2023 13:38:21 Сьогодні. Вдень

Робота транспорту і безпека в місті після скорочення комендантської години. Гість — Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської держадміністрації.

24.03.2023 13:11:35 Сьогодні. Вдень

Реформа Укроборонпрому стартувала: Уряд розпочинає перетворення державного концерну в акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість". Чому саме зараз уряд ухвалив таке рішення. Що воно дає на практиці? Коментує Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Ірина Верещук, Віцепрем'єр-міністерка, Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України — про повернення дітей, яких російські загарбники примусово вивезли до своєї країни.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Денис Попович, військовий оглядач: міжнародна допомога; допомога партнерів.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Віталій Барабаш, голова Авдіївської міської військової адміністрації: ситуація в Авдіївці.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Володимир Єльченко, Постійний представник України при ООН (1997—2001, 2015—2019),  Надзвичайний і Повноважний Посол України в США у 2019—2021 роках: українська дипломатія під час війни./ Василь Фурман, член Ради НБУ, доктор економічних наук: економічна підтримка України.

24.03.2023 10:51:58 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Чернівцях.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Володимир Єльченко, Постійний представник України при ООН (1997—2001, 2015—2019),  Надзвичайний і Повноважний Посол України в США у 2019—2021 роках: росія головуватиме в радбезі ООН у квітні; путіна запросять на саміт БРІКС.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Олексій Гетьман, військовий аналітик, майор запасу: атака "шахедів" на Україну.