Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Юрій Табаченко

Юрій Табаченко

Народився 02 травня 1985 року.

Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Т.Г. Шевченка. З першого курсу почав працювати на Українському радіо: у відділі реклами і маркетингу редагував і складав тексти для рекламних роликів. У студію прямого ефіру вперше зайшов на "Промені". 

Розмаїття тем – від автомобілів і освоєння космосу – до політики. Остання тримає і досі. З 2010 року – політичний оглядач Першого каналу. У різний час працював на телебаченні, продакшн-студіях, комерційних радіостанціях.

Минулі передачі

 • 15.12.2017 19:29:00
  - Перший канал

  Рейтинг найвпливовіших українців у фокусі уваги голови правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимира Фесенка та доктора соціологічних наук Олександра Стегнія.

 • 15.12.2017 18:33:00
  - Перший канал

  Чи буде продуктивною діяльність нового Верховного суду України, який сьогодні розпочав роботу? Які кодекси у новій редакції набувають чинності? Які перспективи створення Антикорупційного суду та гарантії його ефективності? Звільнення Саакашвілі. Про що свідчить таке рішення української Феміди? Таке коло питань буде у полі зору представника України у Венеційській комісії, народного депутата попередніх скликань Володимира Пилипенка.

 • 15.12.2017 18:08:00
  - Перший канал

  Чи вдалося перешкодити поверненню Росії до ПАРЕ? Запитаємо про це в народного депутата України Олексія Гончаренка.

  Резонансну заяву очільника Генштабу Збройних сил Великої Британії коментує військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій.

 • 15.12.2017 17:39:02
  - Перший канал

  Перспективу ухвалення Резолюції щодо дотримання прав людини в Криму розглянемо з  аналітиком Кримської правозахисної групи Олександром Сєдовим.

  Українським банкам офіційно дозволили не повертати вкладникам депозити, якщо їх оформили з помилками. Докладніше - юрист, адвокат Ростислав Кравець.

 • 14.12.2017 19:29:00
  - Перший канал

  Чи буде В.Путін балотуватися на пост Президента Російської Федерації? Як ЄС може впливати на Росію? Про це говоритиме завідувач відділом розвитку політичної системи Національного інституту стратегічних досліджень Петро Бурковський.
   

 • 14.12.2017 18:33:04
  - Перший канал

  Реформування середньої освіти. Якою буде нова українська школа? Як змінюватимуться державні стандарти у цій сфері? За якими підручниками навчатимуться учні? Ці питання будуть у фокусі уваги радника міністра освіти і науки Оксани Макаренко.

 • 14.12.2017 18:08:02
  - Перший канал

  Про підсумки зустрічі Президентів України та Польщі - доцент кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, експерт Андрій Дуда.

  В очікуванні траншу від МВФ. Як це впливає на курс гривні? Ситуацію проаналізуємо разом з президентом Гуманітарного центру Андрієм Кривоносом.

 • 14.12.2017 17:39:01
  - Перший канал

  Завдяки чому Канада зняла обмеження щодо надання Україні летальної зброї? Бере участь військовий експерт Олег Жданов.

  Майбутнє Brexitу. Чому британці хочуть вийти з ЄС? Спробуємо розібратися разом з членом правління Ради зовнішньої політики «Українська призма» Ганною Шелест.

 • 12.12.2017 19:28:56
  - Перший канал

  Про дотримання прав людини на Донбасі говоритимемо з лідером Єдиного координаційного центру «Донбас» Олегом Саакяном.

 • 12.12.2017 18:33:14
  - Перший канал

  Що має бути закріплено в окремому Плані реалізації закону «Про освіту» для виконання рекомендацій Венеціанської комісії? Як національні громади долучаються до співпраці з урядовими структурами? Як вивчатиметься українська мова в районах компактного проживання національних меншин? Про все це -  у розмові з громадським діячем у сфері національно-патріотичного виховання Миколою Ляховичем.