war

Олена Григорович

Олена Григорович

На Першому каналі Українського радіо очолює головну редакцію програмування та ділиться захопленням автомобілями у програмі «Рушійна сила».

Народилась у Києві. 

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. 

На Українському радіо працює з 2008 року. Починала випусковим на "Промені", але по-справжньому відчула магію радіо, коли почула себе з ефіру. Нагода випала несподівано, але визначила майбутній шлях. Роками будила слухачів у ранкових шоу "Променя", а потім і "Голосу Донбасу" та "Голосу Києва", проте  "жайворонком" так і не стала. Пощастило працювати у різних жанрах та з різними темами: від світу тварин до міжнародної політики, від сімейного ток-шоу до радіовікторини. 

Одночасно з радіо освоювала телепростір журналістом програми "Країна порад" на телеканалі "Тоніс".

2015 року долучилась до відновлення українського радіо на Донеччині, працювала головним випусковим радіостанції "Голос Донбасу".

Минулі передачі

 • 21.06.2022 13:53:19
  - Перший канал

  В ці дні ми вшановуємо пам’ять людей, життя яких обірвала Друга світова війна. Старші люди, згадуючи ті роки, часто повторювали "головне, аби не було війни". Та багатьом зараз доводиться переживати її знову – вдруге у своєму житті. Журналісти "Українського радіо" поспілкувалися з 85-річною Ніною Федірко – жителькою селища Велика Димерка Броварського району Київської області.

 • 07.06.2022 14:23:46
  - Перший канал

  Які корегування в медичну систему внесла повномаштабна війна і чи змінилося надання послуг. Гостя - Наталія Гусак, голова Національної служби здоров'я України.

 • 14.05.2022 14:30:09
  - Перший канал

  Староста села Стара Збур'ївка, що на Херсонщині, Віктор Маруняк - про викрадення російськими окупантами, катування, про те, звідки знаходив сили аби пережити цей жах та про улюблене заняття - вирощування винограду.

 • 04.05.2022 14:34:07
  - Перший канал

  Антисанітарія. Як доглядати за шкірою в екстремальних умовах? Поради лікаря-дерматолога, професора Олександра Літуса.