Більше новин
- 16:10
- Дані — це нова нафта ХХІ століття. Експерт пояснив важливість відкриття даних
- 14:20
- "Коротка лава запасних", або Уряду Шмигаля рік. Як змінився Кабмін і коли очікувати на оновлення його складу?
- 11:33
- Звіримо годинники: депутати планують скасувати перехід на зимовий та літній час
- 11:10
- Верховна Рада взялася за "вільних митців": як пропонують врегулювати роботу на фрілансі
- 10:45
- "Антитіла" скасували концерт туру Неllo
Директиви США для Зеленського: що вигадує російська пропаганда про президента
Кремлівська фабрика фейків вигадала, що всі антиросійські гасла, які промовляє президент Зеленський, написані в стінах конгресу Сполучених Штатів. І начебто саме через президента України ці образливі заяви про Кремль та його намісника потрапляють в світовий інформаційний простір. Чому це не так? В ефірі Українського радіо обговорювали з генеральним директором інформагентства "Інтерфакс Україна" , прес-секретарем президента України у 2000-2001 роках Олександром Мартиненком і політичною аналітикинею Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва Марією Золкіною.
Чому це не так?
Те, що Україна повністю залежна від Заходу та керується з Вашингтона - один із найпоширеніших кремлівських фейків. Україна підтримує продовження чи встановлення нових санкцій проти Росії через анексію Криму, підтримку ведення війни на Донбасі, а не тому, що Україна - штучно створений антиросійський проект.
Крім того, є припущення, що мовляв, хто б не ставав президентом, Росія може діяти проти нього, але зараз може відбувати протилежне - Росія активно діє проти Зеленського, щоб українське суспільство не думало, що він діє в інтересах Москви.
“Якщо є думки щодо таких багатокрокових планів і з нашого боку, і з російського боку, повірте мені там багато робиться з тактичних міркувань з сьогодні на завтра. Не треба так демонізувати Росію, там теж не все впорядку з порядком”, - пояснює Олександр Мартиненко.
Якщо простежити риторику команди Зеленського, то, як стверджує Марія Золкіна, вона стала більш обережною, тактично витонченою і м’якою.
“Тому що неможливо штампувати, виходити з якимись “держдепівськими” штампами, коли ти зацікавлений в діалозі, в поновленні переговорів, коли хочеш включити другу сторону до більш продуктивних переговорів з приводу завершення конфлікту. Тому, чесно кажучи, я навіть не уявляю, як можна вірити в подібні речі”, - каже вона.
