Мобільний додаток

НАБУ підозрює військового керівника будинкоуправління у відмиванні коштів на газовій котельні

16.07.2019 р., 15:59

Детективи Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру керівнику структурного підрозділу Збройних сил України у Львівській області Будинкоуправління №1 Яворівської квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ) району.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП 15 липня повідомили про підозру керівнику структурного підрозділу Збройних Сил України у Львівській області, яке знаходиться у сфері управління Міністерства оборони України. Йдеться про керівника Будинкоуправління №1 Яворівської КЕЧ району. Його слідство вважає причетним до нанесення шкоди державним інтересам в розмірі 1,18 млн грн", — йдеться в повідомленні.

За версією слідства, Щудлюк протягом квітня-жовтня 2014 року складав і видавав акти здачі-приймання послуг з оренди газових котелень у приватного підприємства, тоді як насправді такі послуги не надавалися. Як встановили детективи, завдяки цим документам фірма безпідставно отримала 1,18 млн грн, що є сумою завданих збитків.

Фото: НАБУ

НАБУ підозрює військового керівника будинкоуправління у відмиванні коштів на газовій котельні

Новини по темі