Мобільний додаток

Які продукти покращують зір – поради окуліста

8.05.2019 р., 17:26

Які продукти насправді покращують зір, в ефірі програми "Без стереотипів" розповів лікар-офтальмолог Сергій Риков.

Ведуча:

Ірина Коваль

Думаю, нікому не треба доводити, що збалансоване харчування є важливим для нашого здоров’я, тому що лише за таких умов наш організм отримує усю необхідну норму вітамінів та мікроелементів. Та бувають ситуації, коли люди хочуть вплинути не на весь організм, а на певний орган. І починається: їдять лише шпинат, бо він уповільнює процеси старіння і сприяє схудненню, сідають на авокадову дієту, щоб укріпити серцево-судинну систему, вживають більше томатів, щоб нормалізувати артеріальний тиск. Віра в те, що саме цей овоч чи фрукт допоможе, змушує відмовитися від вживання інших корисних продуктів.

Ще в дитинстві мама нам говорила: їж моркву – будеш мати гарний зір. А іноді люди скуповують усі вітамінні комплекси з вмістом чорниці, бо це нібито має допомогти їм покращити зір.

"Частково це правда, тому що бета-каротин знаходиться саме в цих речах, і лютеїн також. А якщо взяти будову ока – окулярна область, центр, який сприймає об’єкти зором, саме жовтого кольору. Через це якщо ви будете вживати усі продукти жовтого та жовтогарячого кольору, це буде корисно для ока", – розповів лікар-окуліст.

То в чому ж інтрига? Насправді, не лише морква та чорниці корисні для очей.

Наприклад, цитрусові містять флавоноїди, які здатні захистити людей від погіршення зору. Один апельсин на день знизить ризик ураження сітківки. Ківі містить лютеїн, який перешкоджає втраті зору і захищає очі. Корисним для очей також є авокадо, зелений чай, темний шоколад – знову ж таки, збалансоване харчування. Але тоді виникає питання: звідки взялася історія саме про моркву?

Під час Другої світової війни у Великій Британії, коли не вистачало продуктів і цукор видавали по талонах, були введені деякі рослинні альтернативи. Міністерство харчової промисловості розпочало рекламну кампанію з популяризації овочів, і королем столу було визнано моркву – бо в наявності її було аж 100 тисяч тонн. З неї готували пудинги і десерти, соки і супи, а у ЗМІ розповідали про її користь.

І люди повірили, після того як в холодну ніч британські військово-повітряні сили розстріляли німецькі літаки. На наступний день на шпальтах газет та з радіоприймачів розповідали про те, що військові їли саме моркву, і завдяки цьому вони стали краще бачити навіть уночі.

Раніше гастроентеролог розповіла про головні принципи харчування.

Фото pexels.com

Які продукти покращують зір – поради окуліста

Новини по темі