Мобільний додаток

Українська армія отримала сотні одиниць високоточного озброєння — "Укроборонпром"

26.12.2018 р., 15:10

Державний концерн "Укроборонпром" протягом 2018 року передав українській армії понад 2500 одиниць високоточного озброєння — це високоточні ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар" та "Бар'єр".

Про це повідомляє прес-служба концерну "Укроборонпром".

Це стало можливим завдяки новітнім виробничим лініям з високоточними станками, які встановлюються на підприємствах "Укроборонпрому".

"Одним із ключових підприємств у цій сфері є державне київське конструкторське бюро "Луч", яке розробило та серійно виробляє високоточні ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар" та "Бар'єр". Сотні цих комплексів з тисячами ракет до них вже передано до війська. І саме ця зброя здатна не лише стримати, а й успішно знищити бронетанкові угрупування агресора та вогневі точки противника", — йдеться у повідомленні.

Конструкторам бюро належить одна із передових розробок — "Вільха", яка у травні пройшла завершальні вогневі випробування. Одна із особливостей "Вільхи" у тому, що вона повністю сконструйована із українських комплектуючих.

За даними концерну, у 2018 році підприємства компанії успішно виконали величезний обсяг робіт, пов‘язаний із постачанням надсучасних зразків ракетного озброєння до українського війська партіями у сотні одиниць. Завдяки новому високоточному обладнанню та виконанню програми імпортозаміщення, значно розширили можливості українського війська, яке отримує передову зброю здатну знищити противника першим пострілом.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив про завершення дії воєнного стану у частині територій України, який було введено через агресивні дії Росії в Азовському морі. За його словами, Україна готова до відсічі російської агресії завдяки, серед іншого, поставкам у війська модернізованого озброєння.

На фото "Укроборонпрому" — легкий переносний ракетний комплекс "Корсар"

Українська армія отримала сотні одиниць високоточного озброєння — "Укроборонпром"

Новини по темі