Мобільний додаток

Експерт: кандидати є заручниками власних "парламентських" амбіцій вже на президентських виборах

11.12.2018 р., 13:59
Амбіції кандидатів щодо парламентських виборів заважають їм об'єднатися на президентських. Про це в ефірі Українського радіо в програмі “Сьогодні.Вдень” заявив лідер Єдиного координаційного центру "Донбас" Олег Саакян.
 
“Об єднання на цьому полі було б правильним, але самі кандидати не хочуть. Відповідь криється в тому, що чи не вперше в Україні президентські вибори відбуваються перед парламентськими. Це змінює всю стандартну класичну гру, яка відбувалася раніше. Тепер президентські вибори — це багато в чому трамплін для старту на парламентських виборах. Відповідно, зараз кандидати не готові об'єднуватись, щоб не “палити” свої карти заздалегідь. Вони чекають результатів президентських виборів, щоб за їх результатами сісти і домовитись скільки від кого депутатів буде в прохідній частині, яким чином розподілять мажоритарні округи тощо. Таким чином, вони самі є заручниками власних амбіцій на парламентських виборах вже на президентських”, — вважає Олег Саакян. 
 
Нагадаємо, 10 грудня позафракційний нардеп лідер громадської спілки "Громадянський рух Хвиля" Віктор Чумак підтримав Анатолія Гриценка, як кандидата в президенти. Разом з тим, від обєднання з Гриценком відмовляються Андрій Садовий та Роман Безсмертний, електорат яких співпадає з електоратом Гриценка.
 
На 2019 рік на останню неділю березня заплановані вибори президента України, а у вересні цього ж року мають вібдутися парламентські вибори. 
 
Слухати повну версію.
10 грудня позафракційний нардеп лідер громадської спілки "Громадянський рух Хвиля" Віктор Чумак підтримав Анатолія Гриценка, як кандидата в президенти. Разом з тим, від обєднання з Гриценком відмовляються Андрій Садовий та Роман Безсмертний, електорат яких співпадає з електоратом Гриценка.

Новини по темі