Мобільний додаток

Інформації щодо того, чим саме поранені українські моряки, наразі не встановлено — Денисова

9.12.2018 р., 18:49

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова розповіла про поточний стан українських поранених моряків у Росії. В ефірі Українського радіо в програмі "Україна. Сьогодення" вона також прокоментувала, що інформацію щодо того, чим саме вони поранені, наразі не встановлено.

Ведучий:

Сергій Стуканов

"Станом на сьогодні я маю інформацію від консула Посольства України в Російській Федерації щодо поранених. Він був безпосередньо у них, бачив, що вони почувають себе добре в тих обставинах, в яких вони перебувають. Два моряки є менш пораненими. Третій наш військовополонений поранений складніше. Він не пересувається самостійно, а за допомогою допоміжних засобів", — зазначила Людмила Денисова.

Вона також додала, що "інформації щодо того, чим саме вони поранені, наразі не встановлено".

Нагадаємо, 26 листопада Парламент запровадив воєнний стан на частині території України, який триватиме 30 діб. Воєнний стан запроваджується у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях і внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

25 листопада у районі Керченської протоки прикордонні кораблі Росії здійснили агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України — російський корабель здійснив таран українського рейдового буксиру.  Російські сили також відкрили вогонь, внаслідок чого шестеро українських військових зазнали поранень. Кораблі "Бердянськ", "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" з екіпажами були доставлені в Керч.

За словами уповноваженої Росії з прав людини Тетяни Москалькової, у Керченській протоці було затримано 24 українських моряка.

30 листопада всіх українських моряків, заарештованих київським районним судом окупованого Сімферополя, відправили до Москви.

Прослухати повну версію розмови. 

Інформації щодо того, чим саме поранені українські моряки, наразі не встановлено — Денисова

Новини по темі