Мобільний додаток

Рада розпочала вечірнє засідання, розглядає зміни до Бюджетного кодексу (трансляція)

22.11.2018 р., 16:42

Верховна Рада України розпочала вечірнє пленарне засідання, народні депутати перейшли до розгяду законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України №9084.

Прослухати, як депутати розглядають ці зміни, можна тут.

За словами представника Комітету з питань бюджету Костянтина Іщейкіна, комітет додатково розглянув окремі пропозиції народних депутатів і ухвалив наступне рішення: "рекомендувати Верховній Раді законпроект №9084 і прийняти у другому читанні та у цілому як закон з урахуванням отриманих пропозицій у остаточній редакції".

Комітет з питань бюджету за наслідками свого засідання, що відбулося 21-22 листопада 2018 року, підготував до другого читання проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України за реєстраційним номером 9084.

Нагадаємо, Рада вирішила засідати, доки не ухвалить держбюджет.

Як повідомлялося, згідно з порядком денним, Рада у четвер, 22 листопада, має розглянути у другому читання проект бюджету-2019.

Нагадаємо, 18 жовтня парламент схвалив за основу держбюджет-2019. Проект постанови підтримало 240 нардепів.

Кабінет міністрів України на засіданні 14 листопада схвалив проект закону про державний бюджет на 2019 для розгляду у другому читанні Верховною радою.

За словами Володимира Гройсмана, важливо, аби державний бюджет на 2019 рік був ухвалений до 1 грудня і пообіцяв захистити субсидіями всі малозабезпечені родини.

Президент Петро Порошенко заявив, що не підпише бюджет, якщо не врахують його пропозиції щодо фінансування системи субсидування населення.

Фото — УНІАН

Рада розпочала вечірнє засідання, розглядає зміни до Бюджетного кодексу (трансляція)

Новини по темі