Мобільний додаток

Рада вирішила засідати, доки не ухвалить держбюджет

22.11.2018 р., 12:06

Верховна Рада проголосувала за продовження вечірнього засідання до завершення розгляду питання ухвалення державного бюджету на 2019 рік.

За відповідне рішення проголосували 226 народних депутатів, повідомляє Укрінформ.

"Я ставлю на голосування пропозицію, щоб ми продовжили вечірнє засідання Верховної Ради України до завершення усіх питань бюджету. Це — прийняття бюджету. І я прошу всіх підтримати і проголосувати. Це загальний інтерес, це наша загальна позиція: нам треба певний запас часу. Прийняття бюджету — це питання, важливе для всієї країни, це не питання коаліції. Ми всі будемо нести відповідальність, якщо не зможемо забезпечити соціально-економічну стабільність. Ми просимо тільки одного: дайте ще дві години для прийняття бюджету", — заявив Парубій.

Голова парламенту спрогнозував, що завершити розгляд бюджетних питань Рада зможе "до 8-9 вечора".

Як повідомлялося, згідно з порядком денним, Рада у четвер, 22 листопада, має розглянути у другому читання проект бюджету-2019.

Нагадаємо, 18 жовтня парламент схвалив за основу держбюджет-2019. Проект постанови підтримало 240 нардепів.

Кабінет міністрів України на засіданні 14 листопада схвалив проект закону про державний бюджет на 2019 для розгляду у другому читанні Верховною радою.

За словами Володимира Гройсмана, важливо, аби державний бюджет на 2019 рік був ухвалений до 1 грудня і пообіцяв захистити субсидіями всі малозабезпечені родини.

Президент Петро Порошенко заявив, що не підпише бюджет, якщо не врахують його пропозиції щодо фінансування системи субсидування населення.

Рада вирішила засідати, доки не ухвалить держбюджет

Новини по темі