Мобільний додаток

Віктор Таран: напад на Гандзюк треба кваліфікувати як "тероризм"

2.08.2018 р., 19:02

31 липня невідомий облив кислотою керівника справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк. Вона дістала опіки 30% тіла і перебуває в лікарні у важкому стані.

В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері" ситуацію прокоментував голова центру "Ейдос" Віктор Таран.


Як почуває себе Катерина?

вона почуває себе погано, знаходиться у критичному стані. Після трнаспортування до Києва було зроблено повторне медичне обстеження, яке показало, що враження тіла кислотою складає майже 40 %. Після нападу її було доставлено в обласну клінічну лікарню, де не було достатньої кількості необхідних медикаментів. Нині лікарі борються за те, щоб врятувати їй око. Тому ситуація стабільно складна. Добре, що її доставили літаком в Київ, тут відбулася нарада, що робити далі - або лікуватися за кордоном в Німеччині чи Ізраїлі, або готуватися до серії операцій.

Катерині надали охорону?

Поліція надала охорону Катерині. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. Слідчий поліції Херсонської області, в провадженні якого перебуває справа нападу на Катерину, виніс постанову про застосування заходів безпеки у вигляді фізичної охорони потерпілої. Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що останнім часом в Україні спостерігається фактично об’єднаний ланцюг нападів на проукраїнських активістів. Ми вважаємо, що кримінальну справу "замах на вбивство" треба перекваліфікувати на "тероризм", адже відбувається скоординований план дестабілізації внутрішньої ситуації в країні.

Прослухати повну версію розмови.

Віктор Таран: напад на Гандзюк треба кваліфікувати як "тероризм"

Новини по темі