ДругаРіка

Справа Гандзюк: cуд відсторонив Мангера на місяць

6.03.2019 р., 10:27
Шевченківський суд міста Києва 6 березня частково задовольнив клопотання прокуратури про відсторонення підозрюваного в організації вбивства активісти Катерини Гандзюк Владислава Мангера з посади голови Херсонської обласної ради.
 
Як повідомляє  Громадське, суд відсторонив його з посади на місяць — до 6 квітня 2019 року. 
 
Зазначається, що прокуратура просила відсторонення на 2 місяці, наголошуючи на тому, що перебуваючи на посаді підозрюваний здійснюватиме тиск на чинних та потенційних свідків у справі Катерини Гандзюк, а також може знищити докази та перешкоджати слідству.
 
Сам підозрюваний в ході судового засідання зазначив, що справа є політично вмотивованою, а свідків, про яких говорить прокуратура, він не знає і не може на них впливати. Захисники посадовця заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.
 

11 лютого генеральна прокуратура оголосила Владиславу Мангеру про підозру в організації вбивства активістки та радниці мера Херсона Катерини Гандзюк. За версією слідства, підозрюваний вирішив організувати умисне вбивство "керуючись особистою неприязню до жінки".

12 лютого Шевченківський районний суд міста Києва почав обрання запобіжного заходу для Мангера. В ніч з 14 на 15 лютого суд заарештував його до 3 березня. Його взяли під варту із правом внесення застави.

Радниця мера Херсона, в.о. керуючої справами виконавчого комітету міської ради Херсона Катерина Гандзюк  померла в одній з лікарень Києва 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місці після того, як активістку у Херсоні облили концентрованою сірчаною кислотою.

Владислав Мангер, Фото: УНІАН

Справа Гандзюк: cуд відсторонив Мангера на місяць

Новини по темі