Мобільний додаток

Кам'янець-Подільський збирає меломанів із усієї країни

14.07.2018 р., 09:07

Культурно-мистецьке життя країни вирує. Місто фестивалів Кам'янець-Подільський збирає меломанів із усієї країни. Організатори називають цей захід найатмосфернішою музичною подією літа і це "ЗагатаФест".

Організатор фестивалю Артур Пелех розповів у програмі Українського радіо "Ранковий формат" про програму мистецького дійства.

Що погода сьогодні обіцяє?

Артур Пелех: Ну поки що все добре, але на вечір передають зливи, тому ми тримаємо кулачки і сподіваємося на краще. З цим складно боротися.

Від кого буде хороша музика, від кого буде драйв? Розповідайте, хто буде на сцені?

Артур Пелех: На сцені буде багато виконавців із України, досить відомих, також до нас завітають гості зі Сполучених Штатів, будуть такж чехи, французи, будуть абсолютно різні жанри і для різної категорії людей.

Коли початок фестивалю і де він відбудеться?

Артур Пелех: Початок о 14.00. Відбудеться він на середньовічній фортифікаційній споруді "Руська брама", яка у середні віки слугувала одним із в'їздів у місто і обороняла власне місто.  

Музичні виступи - це не єдине, чим ви будете дивувати і радувати відвідувачів, чи не так? Це і перформанси різні і кіномайданчик працюватиме. Що ще цікавого буде на фестивалі?

Артур Пелех: Ми будемо показувати старі фільми 1940 - 1950-х років, нічний кінопоказ відбудеться, також фолк-шопи різного жанру.  

Щодо цінової політики. Чи демократичні ціни і чи варто запрошувати мешканців інших міст України відвідати цей фестиваль і скільки він триватиме?

Артур Пелех: Триватиме два дні - суботу і неділю. В неділю завершимо десь о другій годині ночі. Ціни демократичні, починаються з 200 гривень і до 400.

Кам'янець-Подільський збирає меломанів із усієї країни

Новини по темі