Мобільний додаток

Київ вимагає допустити українських лікарів до Сенцова

21.03.2018 р., 10:10

МЗС України надіслало ноту російському МЗС у зв'язку з погіршенням стану здоров'я незаконно ув'язненого українця Олега Сенцова.

Про це "5 каналу" повідомила речниця МЗС Мар'яна Беца.

"Нам відомо натепер, що стан його здоров’я погіршився. Ми терміново направили ноту до РФ, щоб отримати доступ і, якщо необхідно, надати доступ українським лікарям", - поінформувала вона.

Київ вимагає від Росії негайно пустити українського консула до політв'язня Сенцова. В якому саме стані нині Сенцов - невідомо, адже до нього нікого не пускають. Про те, що йому зле, українець повідомив особисто у листі до сестри.

Нагадаємо, сестра незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан повідомила, що отримала від брата лист, в якому він пише, що в ув’язненні повільно, але безповоротно втрачає здоров'я, зокрема, що у нього кришаться зуби і випадає волосся.

Сенцова у серпні 2015 року російський суд засудив до 20 років колонії суворого режиму. Його звинувачують у створенні терористичної організації на території анексованого Криму. В середині жовтня Сенцова доправили в колонію на російському Ямалі.

Київ вимагає допустити українських лікарів до Сенцова

Новини по темі