Мобільний додаток

Світ не визнає результати "виборів Путіна" в окупованому Криму

18.03.2018 р., 19:00

Вибори президента РФ в окупованому Криму ставить під сумнів їх легітимність.

Відповідний допис розмістила у Тwitter речниця Міністерства закордонних справ Мар’яна Беца.

"Незаконне голосування в окупованому Криму спотворить результати виборів у РФ у цілому і ставить під серйозний сумнів їх легітимність", - написала вона.

Результати незаконного голосування в окупованому Криму є нікчемними, не будуть визнані ані Україною, ані міжнародною спільнотою, наголосила речниця МЗС, і додала, що нинішнє голосування - це вибори без вибору.

Нагадаємо, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України засудило рішення російської окупаційної адміністрації провести 18 березня 2018 року вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим і м.Севастополь та закликало кримчан не брати участь у незаконних виборах президента Російської Федерації на території півострова.

У МВС України заявили, що 18 березня, у день виборів президента РФ, доступ до російських дипустанов в Україні матимуть тільки особи з дипломатичним статусом. Інші особи та громадяни РФ цього дня на територію диппредставництв для голосування на виборах допускатися не будуть.

Сьогодні біля диппредставництв РФ у Києві, Одесі, Харкові та Львові проходять акції протесту проти проведення виборів президента РФ на території незаконно анексованого Криму.

Світ не визнає результати "виборів Путіна" в окупованому Криму

Новини по темі