Мобільний додаток

Олександр Мішин: Москва прагне переключити увагу з Сирії (аудіо)

12.02.2018 р., 17:21

Москва намагається вирішити свої іміджеві проблеми та військові поразки за рахунок перемовин із палестинським лідером.

Про це за годину до зустрічі глави Кремля із лідером автономії в коментарі Українському радіо сказав міжнародний експерт Олександр Мішин. Він зазначає, що Росія нині хоче розширити так званий сочинський формат і створити з нього майданчик для обговорення більш широкого спектру питань, які стосуються врегулювання конфліктів на Близькому Сході.

Крім того, як вказує фахівець, Москва прагне переключити увагу з Сирії, де днями вона зазнала значних військових втрат, на Палестину. Олександр Мішин пояснює: вигоду від зустрічі із господарем Кремля отримає і сам Махмуд Аббас.

Прослухати

Нагадаємо, в ніч проти 8 лютого колонна російських найманців сумновідомого Дмитра Уткіна з позивним "Вагнер" була повністю знищена американською авіацією після спроби захоплення тими сирійського міста Хашшам. Внаслідок чого загинуло, за різними оцінками, кілька сотень бойовиків цього угруповання. Як повідомив глава Пентагону Джеймс Меттіс, американські військові завчасно оповістили росіян про початок бою, однак ті повідомили, що, цитую: "Нас там нєт".

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Олександр Мішин: Москва прагне переключити увагу з Сирії (аудіо)

Новини по темі