Мобільний додаток

До Києва їде президент Групи Світового банку

12.11.2017 р., 11:30

Президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім прибуває до Києва з дводенним візитом задля обговорення порядку денного реформ в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Світового банку.
    
"Джим Йонг Кім зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, іншими членами Уряду України, представниками громадянського суспільства, лідерами приватного сектору, а також із депутатами Парламенту", - йдеться у повідомленні.

Сторони обговорять шляхи прискорення реформ у галузях сільського господврства, охорони здоров'я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектору та боротьби з корупцією в Україні задля поліпшення життя людей, підвищення конкурентоздатності країни та створення нових робочих місць.

Разом із Прем'єр-міністром Гройсманом президент Групи Світового банку Джим Йонг Кім візьме участь у спеціальному заході "Україна: інновації та можливості". Під час цього заходу, що об'єднає молодь, підприємців і лідерів громадської думки, обговорюватимуться інновації та перспективи, які може запропонувати сучасна Україна, а також те, як найкраще підготувати людей до професій майбутнього.

Нагадаємо, нещодавно Світовий банк схвалив Концепцію партнерства з Україною на 2017 - 2021 роки, яка забезпечить підтримку зусиль країни щодо досягнення сталого економічного відновлення на благо всього населення України.

До Києва їде президент Групи Світового банку

Новини по темі