Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Геращенко: РФ впроваджує на окупованих територіях України найгірші радянські практики

8.11.2017 р., 18:51

Російська Федерація у ставленні до українських заручників дотримується найгірших радянських практик зневаги людини.

Про це написала у Facebook член гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, повідомляє УНІАН.

Вона нагадала, що цього тижня у Мінську робочі підгрупи Тристоронньої контактної групи не зустрічаються і висловила свою думку щодо відзначення в РФ та на окупованих територіях 100-річчя захоплення більшовиками влади в Росії.

"Послідовник СРСР - сучасна РФ - сьогодні повертає і впроваджує, в тому числі на тимчасово окупованих українських територіях найгірші радянські практики: повну зневагу до людини, знецінення людського життя, насмішку над правами і свободами як чимсь другорядним, неважливим", - наголосила Геращенко.

РФ навідріз відмовляється надавати своїх експертів в механізм з пошуку зниклих безвісти, робить вигляд, що її громадян немає на Донбасі і нічого не робить, аби її затримані українцями кадрові військові повернулися додому. Є тільки держава і Кремль, людина - не цінність. На жаль, цю ідеологію поділяють мільйони самих росіян, які підтримують таку політику держави.

Ірина Геращенко: РФ впроваджує на окупованих територіях України найгірші радянські практики

Новини по темі