Мобільний додаток

Мінінформполітики подбало про безпеку журналістів в зоні АТО

23.10.2017 р., 20:11

З ініціативи Міністерства інформаційної політики України, за підтримки проекту Ради Європи "Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні" та за участю експертів і тренерів Інституту масової інформації розпочався 4-денний тренінг із безпеки для журналістів, які висвітлюють події в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

"Програму тренінгу сформовано максимально практично та корисно й таким чином, щоб учасники отримали всебічні знання та опанували безпечні навички для виконання своєї суспільно надважливої роботи в небезпечних умовах", - сказала завідувач сектору з питань європейської інтеграції Мінінформполітики Людмила Василенко.

За її словами, для Міністерства інформаційної політики України питання захисту журналістів та їхньої професійної діяльності, передусім тих, хто працює в зоні АТО, є пріоритетом.

Тренінг охоплює курс загальної домедичної допомоги, навчання з надання першої невідкладної  допомоги в умовах бойових дій, програму з цифрової та інформаційної безпеки та загальні правила безпеки в гарячих точках.

Учасники дізнаються про особливості роботи в небезпечних зонах, як поводитися під час обстрілів, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок, а також відпрацюють алгоритми дій при евакуації. Учасники відпрацьовуватимуть здобуті знання та навички на полігоні в умовах, максимально наближених до реальних.

Мінінформполітики подбало про безпеку журналістів в зоні АТО

Новини по темі