Мобільний додаток

МЗС України відстежує ситуацію довкола урагана "Ірма"

10.09.2017 р., 15:05

Дипломатичні і консульські установи Міністерства закордонних справ України взаємодіють з кризовими центрами країн у зв'язку з ураганом "Ірма".

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

"9 вересня 2017 року до Кризового центру МЗС Франції надіслано запит із метою отримання інформації щодо кількості евакуйованих громадян України до Гваделупи (у разі їх евакуації). Ураган "Ірма" наближається до Флориди. Посольства України у США, Нідерландах, Кубі, Франції та консульські установи у США взаємодіють з кризовими центрами країн у    цілодобовому режимі", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Кризового центру МЗС Франції, триває евакуація постраждалих із аеропортів Густава (Сен-Бартоломей) та Гранд Казе (Сен-Мартен). Пріоритет в евакуації надається пораненим, жінкам і дітям. На острові Сен-Мартен створено кілька таборів, де надається будь-яка допомога. Для евакуації необхідно дістатися одного з таборів і повідомити про свої наміри.

На островах працюють 410 жандармів, 80 поліцейських, 300 пожежників, 140 інженерів, близько 40 осіб медперсоналу, кінологи. Зафіксовано випадки розбоїв. Жандармами затримано 11 підозрюваних.

Нагадаємо, кількість жертв урагану "Ірма" зросла до 25 осіб. Ураган попрямував у бік Флориди, залишивши після себе спустошення у регіоні Карибського басейну. Очікується, що в неділю стихія дістанеться Флориди.

У Маямі триває масова евакуація. Узбережжя Джорджії покинули 540 тисяч осіб, а Алабама, Північна та Південна Кароліна оголосили надзвичайний стан. У Флориді заплановано евакуацію 5,6 мільйона осіб.

МЗС України відстежує ситуацію довкола урагана "Ірма"

Новини по темі