Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Володимир Пищик

Володимир Пищик

Політичний оглядач. Народився у Хабаровському краї Російської Федерації. Після закінчення десятирічки у селі Демидів, Вишгородського району Київщини, навчався у Київській школі радіоелектроніки, здобув фах радіомеханіка.

Служив у лавах Радянської армії, після чого вступив на факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Шевченка, який закінчив у 1981 році. З тих пір працює на Українському радіо. Нині веде програми радіостанції «Колос», «Діловий вісник», «В саду й на городі».

Наступні передачі

 • 21.10.2018 06:30:03
  - Перший канал

  Чи доходить нова українська школа до сільських територій? Як запроваджують її в освітніх закладах, де реалізуються експериментальні програми? Чи є попит на такі навчальні послуги в учнів та їхніх батьків?

 • 22.10.2018 06:30:00
  - Перший канал

  Чи будемо ми з цукром? Що змушує аграріїв скорочувати виробництво цукрових буряків? Яким чином на це впливало законодавство щодо обов’язкового дотримання мінімальних цін на реалізацію як сировини, так і готового продукту? Чи виправдана дерегуляція у сфері бурякоцукрового комплексу?

Минулі передачі

 • 20.10.2018 06:30:00
  - Перший канал

  Африканська чума свиней – загроза для розвитку галузі та скорочення експорту чи поштовх до підвищення рівня біобезпеки на промислових підприємствах? Як запровадити зонування чи регіоналізацію  спалахів АЧС? Чи допоможе компартмент залучити інвестиції в свинарство для розвитку галузі? Як уникнути збитків від африканської чуми свиней?

 • 15.10.2018 06:30:00
  - Перший канал

  Уявіть ситуацію: новостворена громада об’єдналася, і їй Держгеокадастр передав землі за межами населених пунктів. Здавалося б – треба радіти, однак, виявляється, деякі сільгоспугіддя та земельні ділянки іншого цільового призначення, скажімо, Міноборони чи Держлісагенства, не мають технічної документації, тобто, проекту землеустрою чи, бодай, плану території – яка площа, де проходять межі? Як бути в цій ситуації? Що робити, коли межі однієї ділянки накладаються на іншу? З чого треба починати інвентаризацію?

 • 14.10.2018 06:30:03
  - Перший канал

  Найвищий вияв любові до своєї Батьківщини – це віддати своє життя, захищаючи рідну землю від ворога. Українські воїни, добровольці, волонтери вже 4 роки поспіль у важких боях з російськими найманцями боронять нашу незалежність на Донбасі. Багато з них загинули, а ті, які повертаються, здебільшого потребують лікування і реабілітації, задоволення соціальних потреб. Як допомагають учасникам бойових дій на місцях? Чи мають вони можливість відновити своє фізичне та моральне здоров’я? Як забезпечуються земельними ділянками?

 • 13.10.2018 17:10:02
  - Перший канал

   Як російська гречка потрапила на український ринок? Чому українські агровиробники та переробники зерна розцінюють таку інтервенцію російської гречки як елемент гібридної війни? Чим це загрожує українським гречкосіям? Як оцінюють ситуацію з виробництвом гречаної крупи у профільному відомстві?

 • 13.10.2018 06:30:07
  - Перший канал

  Як російська гречка потрапила на український ринок? Чому українські агровиробники та переробники зерна розцінюють таку інтервенцію російської гречки як елемент гібридної війни? Чим це загрожує українським гречкосіям? Як оцінюють ситуацію з виробництвом гречаної крупи у профільному відомстві?

 • 08.10.2018 06:30:03
  - Перший канал

  Урядові програми підтримки агропромислового комплексу України. Наскільки вони ефективні? Які напрямки агровиробництва стимулюють в регіонах? Чи сприяє така підтримка розвитку фермерських господарств та кооперативів? 

 • 07.10.2018 06:30:08
  - Перший канал

  Що змінюється у житті селян, які створили об’єднану територіальну громаду? Чи відчувають вони себе щасливішими? Як зростає трудова зайнятість і рівень заробітної плати? Чи збільшуються надходження до місцевого бюджету? Як змінюється управління земельними ресурсами? Які складові успішної децентралізації влади?

 • 06.10.2018 06:30:03
  - Перший канал

  Орендну плату власники земельних паїв отримують після закінчення збирання врожаю як ранніх, так і пізніх зернових культур. Що їх більше цікавить – гроші чи натуральна оплата, зокрема, зерно пшениці чи ячменю? Чи виграють власники землі від конкуренції між орендарями? Чи зростає ставка оренди?

 • 01.10.2018 06:30:42
  - Перший канал

  Чому подорожав хліб? Як вплинули на вартість хлібобулочних виробів «Жнива-2018»? Чи варто українським споживачам очікувати подальшого підвищення цін на хліб?

 • 30.09.2018 06:30:00
  - Перший канал

  Чим ближче дата скасування мораторію на продаж українських сільгоспугідь, тим напруженіше працюють різні активісти і прихильники ринку землі, аби переконати передусім власників паїв і орендарів ниви, що вільний обіг землі не означає її обов’язковий продаж чи купівлю. Що ж найбільше непокоїть тих, хто працює на українській ниві? Як вони уявляють ринок землі – яким він повинен бути? Чи мають кошти, аби викупити паї, які вони орендують? Яким має бути законодавчий документ?