Мобільний додаток

Світлана Мялик

Світлана Мялик

Розважливий, щирий і переконливий голос Світлани Мялик звучить в ефірі Українського радіо з кінця 90-х. Її шлях у радіожурналістику почався з КНУ імені Тараса Шевченка. Закінчивши з відзнакою Інститут журналістики, почала працювати редактором в інформаційній службі. Згодом, обійнявши спочатку посаду коментатора, а потім політичного оглядача, висвітлювала найгостріші соціальні та економічні проблеми держави.

Має і телевізійний досвід. На початку двохтисячних на Першому каналі УТ вела авторську програму "Україна. День за днем". У творчому доробку низка авторських радіопрограм, зокрема, "Господарі землі", "Урядові будні", "Час реформ". Очолювала Редакцію закордонної кормережі.

Нині Світлана Мялик на посаді заступника Головного редактора Першого каналу Українського радіо займається координацією спецпроектів. За її авторства в ефір вийшли "Голоси Незалежності", "Легенди – про радіо" та інші. Щотижня на хвилях Українського радіо звучить спецпроект Світлани Мялик "Персона ґрата", участь у якому беруть найвідоміші та найвпливовіші особистості. Член НСЖУ.

Наступні передачі

 • 21.10.2020 19:12:00
  - Перший канал

  Актуальна інформація про боротьбу України з поширенням COVID-19: яких заходів уживають, наскільки вони ефективні, які прогнози на найближче майбутнє. У студії - фахівці, які на державному рівні беруть участь у запровадженні заходів із запобігання поширенню COVID-19 і мають найточніші дані про стан справ у країні.

 • 22.10.2020 19:12:00
  - Перший канал

  Щотижнева програма у форматі інтерв’ю з найрейтинговішими кандидатами у мери великих міст України. Говоримо про головні проблеми українських міст і як варто їх розв’язувати.

  Дізнаємось у міських голів найбільших міст України, які планують взяти участь у виборах, а також ключових кандидатів передвиборчих перегонів, що вони зробили, роблять і будуть робити, аби розв’язати найболючіші проблеми містян. Це питання інфраструктури, зокрема, громадського транспорту, незаконних забудов, житлово-комунального господарства, тарифів, соціальної сфери, рівня життя, екології та інші. Проаналізуємо шанси кандидатів пройти у другий тур виборів.
  В ефір на рівних умовах запрошуємо найрейтинговіших кандидатів на посади міських голів міст-мільйонників та великих населених пунктів. Усі ключові кандидати в мери, зокрема, від найбільших політичних партій, отримають запрошення і матимуть рівний доступ взяти участь у спецпроєкті.
  Також планується участь у програмі організаторів місцевих виборів-2020. Зокрема, представників ЦВК.

 • 23.10.2020 15:10:00
  - Перший канал

  У фокусі – реальні зміни та їхній вплив на наше життя. Із чого починаються ключові реформи? Що треба знати кожному, а що вимагає переосмислення та застосування нових підходів? Які причини гальмування перетворень? Про час реформ компетентно устами законотворців, урядовців, активістів, підприємців та представників громадськості.

 • 24.10.2020 16:10:00
  - Перший канал

  У фокусі – реальні зміни та їхній вплив на наше життя. Із чого починаються ключові реформи? Що треба знати кожному, а що вимагає переосмислення та застосування нових підходів? Які причини гальмування перетворень? Про час реформ компетентно устами законотворців, урядовців, активістів, підприємців та представників громадськості.

Минулі передачі

 • 20.10.2020 18:10:01
  - Перший канал

  Про те, як шоумен може перетворитися на політика, - і поговоримо з телеведучим, волонтером, громадським і політичним діячем, кандидатом у міські голови Києва від партії "Голос" Сергієм Притулою.

 • 16.10.2020 18:10:00
  - Перший канал

  Депутат Київської міськради і кандидат у міські голови Сергій Гусовський: про шлях від Самопомочі через Київську команду до Майбутнього, міський бюджет і корупцію, мости і транспорт, музей на Поштовій площі, Генплан і житлові афери в столиці.

 • 15.10.2020 19:12:01
  - Перший канал

  Депутат Київської міської ради і кандидат на посаду міського голови Олександр Омельченко: чи можна Києву повернути статус зеленої столиці, про транспорт і дороги, про міські райони, команду і чи варто саджати довічно за корупцію.

 • 14.10.2020 10:12:00
  - Перший канал

  Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук: про вплив епідемії коронавірусу на навчальний процес, шляхи завершення російсько-української війни та ризики надання "особливого статусу" тимчасово окупованим територіям Донбасу.

 • 13.10.2020 18:10:03
  - Перший канал

  Колишній голова Київської міськдержадміністрації і колишній міністр з питань житлово-комунального господарства, а нині - кандидат у міські голови Києва Олександр Попов: про опитування в день місцевих виборів, пандемію і ліжка для хворих, сміттєві полігони, затори і реконструкцію житла.

 • 09.10.2020 15:10:01
  - Перший канал

  Як реформувати "Укрзалізницю" аби вона служила українцям? Що гальмує розвиток галузі залізничного транспорту та рух України в цьому напрямі до ЄС? Бере участь виконувач обов'язків міністра транспорту та зв'язку України у 2009-2010 роках Василь Шевченко.

 • 08.10.2020 19:12:00
  - Перший канал

  Кандидат у міські голови Києва, голова партії "Сила і Честь" Ігор Смешко: місцеві вибори і мир на Донбасі, міський бюджет Києва і подолання корупції.

 • 07.10.2020 19:12:00
  - Перший канал

  Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов: перебіг медичної реформи та фінансування галузі, боротьба з COVID-19.

 • 02.10.2020 15:10:00
  - Перший канал

  Про медичну реформу, зокрема, як змінити систему донорства крові в Україні - засновниця ДонорUA, керівниця відділу безпеки крові та донорства Центру громадського здоров'я МОЗ України Ірина Славінська-Ріцнер.

 • 01.10.2020 19:12:01
  - Перший канал

  Перший заступник голови парламентського комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко: пандемія і закритий парламент, повноваження столичного міського голови та небезпека інфраструктурного й транспортного колапсу в Києві.