Мобільний додаток

Ярина Скуратівська

Ярина Скуратівська

Ведуча ранкового шоу "Ранок. ПРО" та автрської літературної програми "Пазли".

За освітою філолог, а за покликанням журналістка.

Освіта вища - Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Києво-Могилянська академія, аспірантура і низка профільних курсів та тренінгів з медіа, зокрема, від Академії Deutsche Welle. В журналістиці скуштувала хліб від фрілансера до головного редактора, однак радіо завжди перемагало.

Почала працювати з 1996 року, мала досвід роботи на радіо Свобода, Громадському радіо, запускала, впроваджувала, координувала і вела кілька оригінальних і успішних радіопроектів. У житті і професії намагається бути чесною, любить вчитися, поєднувати раціональність та емоційність, завжди критична і не завжди терпима до підлабузництва та глупоти. Обожнює впроваджувати нові ідеї.

Професійна сфера зацікавлень: гуманітаристика, критичне мислення, література, правозахист.

Наступні передачі

 • 05.03.2021 15:04:00
  - Промінь

  Ток-шоу про все на світі з не такими, як у всіх, запитаннями.

  Ми не ділимо на лівих та правих, у нас всі звучать у Стерео.

 • 05.03.2021 15:23:00
  - Промінь

  Ток-шоу про все на світі з не такими, як у всіх, запитаннями.

  Ми не ділимо на лівих та правих, у нас всі звучать у Стерео.

 • 06.03.2021 14:07:00
  - Перший канал

  Українська мова часів Шевченка та Франка, Костенко та Жадана - жива і рухлива. Як вона твориться? Що залежить від кожного з нас? Що ми знаємо, а про що забули? Інтерактивна гра «Чорним по білому» запрошує на мовний ринг знавців і початківців. Спробуй свої сили, і хай переможе українська!

 • 06.03.2021 14:28:00
  - Перший канал

  Одна із найпопулярніших програм Українського радіо. В її основі унікальний формат - мовна гра зі слухачами. В ігровій формі авторки програми подають інформацію щодо основ лексики, фразеології, стилістики української мови. За понад десятиліття існування гри сформовано коло симпатиків та активних гравців - це ті, хто цікавиться мовами взагалі і українською мовою, насамперед, хто готовий випробувати свої знання української і у такий спосіб сприяти її популяризації.

  Аудиторія слухачів широка, форма легка, вихід в ефір у вихідний день, в обідню пору сприяє зростанню кола слухачів.

  Інтерактивна гра "Чорним по білому" запрошує на мовний ринг знавців і початківців. Спробуй свої сили, і хай переможе українська!

  Ведучі програми - Ніна Жежера та Ярина Скуратівська. 

Минулі передачі