Мобільний додаток

Блокування мосту в Києві і "замінування" Ради: експерт з безпеки назвав імовірні причини

18.09.2019 р., 18:45

Експерт з питань безпеки Василь Богдан вважає, що блокування руху на київському мосту і повідомлення про замінування будівлі парламенту може бути пов'язане з хуліганством або діями радикально налаштованих політичних сил. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

Експерт з питань безпеки Василь Богдан вважає, що блокування руху на київському мосту і повідомлення про замінування будівлі парламенту може бути пов'язано з хуліганством або діями радикально налаштованих політичних сил. Про це він сказав в ефірі Українського радіо. 

"Це можуть бути якісь хуліганські дії окремих молодих осіб чи дії певних радикально налаштованих політичних сил, які намагаються внести дестабілізацію у роботу Верховної Ради, і особливо, що стосується таких важливих стратегічних комунікацій, як мости. Тому безумовно, це пов'язано зі всім комплексом проблем і профілактичною діяльністю правоохоронних органів України", — вважає експерт з питань безпеки Василь Богдан.

Під час аналізу останніх подій в Україні, наприклад, підпалу будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої, вбивства заступника голови Якимівської об'єднаної територіальної громади Дмитра Кирилова, експерт звертає увагу на кілька моментів.

"По-перше, ми перебуваємо в стані війни. Росія вчинила проти нас агресію і здійснює низку заходів для дестабілізації. Друге зі зміною влади відбувається перерозподіл певних схем, певних каналів, зон впливу. Третє — в суспільстві є психічно нездорові елементи або елементи, які намагаються з'ясовувати стосунки. У контексті дестабілізації обстановки також, буквально на днях в Кіровоградській, Миколаївській областях, було вчинено наругу над пам'ятниками жертвам Голокосту. Це з одного боку, пов'язано з процесами, які відбуваються всередині країни, а з іншого — з тим, що є певні кола в країні, підбурювані з-за кордону (маю на увазі Російську Федерацію), які намагаються вчинити акції, спрямовані на дестабілізацію обстановки в країні і на розпалювання міжнаціональної, міжкланової ворожнечі", — пояснює він.

Тому в цій ситуації завдання, які стоять перед Національною поліцією, Службою безпеки України, полягають в тому, щоб діяти на випередження, на своєчасне виявлення і попередження того, що відбувається, наголошує Василь Богдан.Нагадаємо, у Києві невідомий заблокував рух на мосту Метро та погрожує підірвати його і державні установи. Також сьогодні правоохоронцям надійшло повідомлення про "замінування" будівлі Верховної Ради.

 

Блокування мосту в Києві і "замінування" Ради: експерт з безпеки назвав імовірні причини

Новини по темі