war

У справі про "Межигір’я" повідомили про підозру восьми особам — ГПУ

10.08.2019 р., 22:35

У рамках справи про виведення резиденції "Межигір’я" з державної власності на користь Віктора Януковича повідомлено про підозру восьми людям. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Справа честі" повідомив начальник 2-го слідчого відділу управління спецрозслідувань ГПУ Андрій Радіонов.

"Наразі повідомлено про підозру 8 особам. Є навіть ті, щодо яких вступили вироки у законну силу. Починаючи від посадовців, зокрема, двох президентів та прем’єр-міністра, і до нотаріусів. Наша тактика розслідування — зверху-вниз", — сказав він.

За словами Радіонова, за законом Ющенку напряму підпорядковувалось Державне управління справами, ним розглядалися документи, від яких залежала подальша передача резиденції.

Читайте також — Ющенко, Янукович і "Межигір’я": хто кому дав хабар і чи дав — коментує представник ГПУ

Зазначимо, на початку серпня Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у справі про незаконне виведення резиденції "Межигір’я" з державної власності. ГПУ підозрює Віктора Ющенка у розтраті майна на загальну суму 540 млн гривень та пособництві Віктору Януковичу у заволодінні резиденцією "Межигір’я". Сам Ющенко відкидає ці звинувачення, а справу називає політичною.

 Фото — mnp.org.ua

У справі про "Межигір’я" повідомили про підозру восьми особам — ГПУ

Новини по темі