Мобільний додаток

Експерт про посаду прем’єра: головне, щоб Зеленський не повторив помилку, як з призначенням Богдана

9.08.2019 р., 11:45

Обираючи кандидата на посаду прем’єр-міністра України, президент Володимир Зеленський має не повторити ту ж помилку, яка була з призначенням голови Офісу, коли Сполучені Штати виступали проти кандидатури Андрія Богдана. Про це в ефірі Українського радіо заявив директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк.

"Президент та поки що його Офіс мають вирішальний вплив на формування основних структур державної влади. Якщо є намагання вибудовувати нові принципи роботи з бізнесом та з олігархами, запускати системні реформи, то протрібен один прем'єр. Якщо ж є намагання поставити тільки ту фігуру, яка буде прийнятна для Заходу, для Міжнародного валютного фонду, для Сполучених Штатів, то у цьому випадку потрібен інший прем'єр з іншим функціоналом", — зазначив Андрій Миселюк.

Експерт наголосив, що президенту варто не повторити ту ж помилку, яка була з призначенням голови Офісу, коли Сполучені Штати виступали проти кандидатури Андрія Богдана.

"І тут головне, щоб Зеленський не повторив величезну помилку, яка була з призначенням голови його Офісу. Коли Сполучені Штати дуже наполегливо просили його не ставити Андрія Богдана керівником Офісу, він все одно поставив. Вони сказали, що "ми це запам’ятали, і будемо відповідно реагувати". Якщо та ж ситуація буде з керівником Кабінету міністрів, то наслідки будуть більш неприємними і для президента, і для країни", — сказав він.

На фото — президент Володимир Зеленський, president.gov.ua

Експерт про посаду прем’єра: головне, щоб Зеленський не повторив помилку, як з призначенням Богдана

Новини по темі