war

Відтепер Путін даватиме паспорти і жителям неокупованих територій Донбасу

17.07.2019 р., 19:18

Російський президент Володимир Путін розширив дію спрощеного порядку отримання громадянства Росії тепер вже й на жителів підконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей.

Відповідний указ президента оприлюднений на російському порталі правової інформації.

Документом внесено зміни до указу президента РФ № 187 від 29 квітня "Про окремі категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку".

Так, раніше в указі спрощений порядок поширювався на жителів "окремих районів Донецької або Луганської області України станом на 7 квітня 2014 року і 27 квітня 2014 року відповідно", для підтвердження чого допускалося надання документів, виданих проросійськими бойовиками.

Читайте також: Видача паспортів свідчить про те, що Росія готується до повернення окупованих територій Україні — експерти

Тепер спрощений порядок розширено на всю територію Луганської та Донецької областей. Крім того, встановлено, що надання виданих бойовиками документів не вимагається, якщо місце проживання людини станом на вищевказані дати міститься в документі, що посвідчує особу, зокрема паспорт громадянина України. 

Нагадаємо, низка країн та Радбез ООН засудили російську паспортизацію громадян України, які проживають на окупованих територіях.

Фото: Рубрика

Відтепер Путін даватиме паспорти і жителям неокупованих територій Донбасу

Новини по темі