Мобільний додаток

У Білорусі дали два роки колонії учаснику збройних формувань "ДНР"

10.07.2019 р., 17:30

У Брестському обласному суді Білорусі 10 липня оголосили вирок 44-річному білорусу за звинуваченням в участі у збройному конфлікті на Донбасі на боці угруповання "ДНР", визнаного українською владою терористичним.

Як передає Радіо Свобода, чоловіка визнали винним в участі в збройному конфлікті на території іноземної держави і присудили покарання у вигляді позбавлення волі на 2 роки в колонії загального режиму.

Обвинувачений — житель Бреста. До того, як поїхав на Донбас, працював на одному з підприємств міста. Раніше тричі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і розкрадання. Службу в білоруській армії обвинувачений не проходив за станом здоров’я.

На Донбас приїхав в 2015 році. Він пояснив суду, що "записався добровольцем з ідейних міркувань". Його зарахували рядовим в штурмовий полк морської піхоти. Спочатку був заступником командира бойової машини, потім — гранатометником. Воював під позивним "Ветерок". Він брав участь в бойових діях в селі Комінтернове (Пікузи) Волноваського району Донецької області. У 2017 році полетів до Сирії.

Фото (ілюстративне): 24 канал

У Білорусі дали два роки колонії учаснику збройних формувань "ДНР"

Новини по темі