Мобільний додаток

Об’єднання "За Зеленського" у Раді вже не існує, буде щось нове — Купрій

24.04.2019 р., 09:58

Міжфракційне депутатське об’єднання "За Зеленського" припинило своє існування, зараз у парламенті формується "повноцінна група" на підтримку новообраного президента Володимира Зеленського. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" заявив заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної дільності, голова депутатського об"єднання "За Зеленського", кандидат на пост президента України на виборах 2019 року Віталій Купрій

Ведучий:

Дмитро Хоркін

"Міжфракційне депутатське об’єднання "За Зеленського" створювалось для того, щоб забезпечити перемогу пана Зеленського або, якщо точніше, щоб з посади пішов Порошенко. Воно виконало свою функцію і припинило свою діяльність. Зараз формується повноцінна група у парламенті, і ці події вже буде коментувати штаб Зеленського та його оточення", — зазначив Віталій Купрій.

Купрій зауважив, що він буде продовжувати підтримувати нового президента, якщо Володимир Зеленський буде впроваджувати те, що обіцяв.

"Для мене важливо, аби новий президент вступив на посаду якомога швидше. У мене підготовлений план антикорупційних дій, які я запропоную новому президенту, і подивимося, яка буде реакція. Якщо те, що обіцяно, буде впроваджуватись, то тоді ми будемо його підтримувати", — сказав він.

Міжфракційне депутатське об’єднання "За Зеленського" було створене Купрієм 9 квітня, проте невідомо, хто, крім Купрія, входив до його складу, переліку депутатів не оголошували.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів за результатами другого туру виборів президента України.

За Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців, Петра Порошенка підтримали 24,45% голосів виборців. 2,31% бюлетенів визнані недійсними. До 1 травня ЦВК має оголосити результати другого туру виборів.

Прослухати повну версію.

На фото — Віталій Купрій та Дмитро Хоркін

Об’єднання "За Зеленського" у Раді вже не існує, буде щось нове — Купрій

Новини по темі