Обирай пісні. Визначай переможця

Порошенко схвалив зміни до Конституції, які закріплюють курс України в НАТО і ЄС

19.02.2019 р., 14:07

Президент Петро Порошенко підписав закон, який закріплює зміни до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО.

Про це він написав у Твіттер.

"Сьогодні у присутності президента Європейської Ради Дональда Туска підписав у сесійній залі Верховної Ради закон про зміни до Конституції, яким незворотньо закріплений рух України до ЄС і НАТО, — написав він.

За його словами, він вбачає свою стратегічну місію в тому, щоби гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Не пізніше 2023 року — подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати План дій щодо членства в НАТО", — повідомив Порошенко.

Читайте також — Кушнір: зміни в Конституції унеможливлюють у довгостроковій перспективі зміну геополітичного курсу України

twit

ter.coНагадаємо, 7 лютого Верховна Рада підтримала зміни до Конституції України про незворотність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. За прийняття цього документа проголосували 334 народних депутати. Перед цим Конституційний суд України підтримав президентський законопроект про внесення змін до Основного закону в частині закріплення стратегічного курсу України на членство в ЄС і НАТО. КСУ вирішив, що документ відповідає чинній Конституції.

Фото з Твіттера Петра Порошенка

Порошенко схвалив зміни до Конституції, які закріплюють курс України в НАТО і ЄС

Новини по темі